Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisans ücreti faturası isteği

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Nermin Tuğralı tarafından paylaşıldı.

1. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,

amb. atığı tat lisansı alınması aşamasındayız. lisans ücretini yatırdım dekontu sisteme yükledim şimdi fatura yüklenmemiş diye bildirim geldi. sadece dekont yeterli diye biliyordum. bu şekilde bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı acaba? yardımcı olursanız sevinirim. faturayı nerden alacağım?

2. Olgun Akman

Olgun Akman Misafir

fatura ve dekont olması gerekiyor. faturayı il müdürlüğünden alacaksınız

3. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

ben sadece dekont yeterli diye biliyorum. faturayı il müdürlüğünden alıp doldurup eizin sistemine mi yükliycez...

4. Olgun Akman

Olgun Akman Misafir

dekont yetmez . fatura il müd. alıp sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

Lisans ücreti faturası isteği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gfb Ücreti

GFB ÜCRETİ yatırıldıktan sonra dekontu sisteme yüklüyoruz. Tesis sahibi fatura istiyor bunu nerden nasıl alıyoruz bilen varmı
  2. su faturalarında katı atık ücreti şoku

Elektrik faturalarındaki kayıp kaçak bedelinin elektrik faturasına yansımasına ilişkin tepkiler dinmek bilmezken su faturalarında da "Katı Atık Yönetim Sistemi Ücreti'nin yansıtılması tepki ile karşılandı Türkiye’nin en büyük şikayet portalı Şikayetvar’a gelen şikayetler tüketicilerin nabzını tutmaya devam ediyor. Elektrik faturalarına yansıtılan kayıp kaçak bedeli dahil olmak üzere 9...
  3. Iski nin aab faturası

evet arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi İSKİ AAB faturası kesmiş fakat bunun tam, ayrıntılı olarak tüm katsayları vs.. bilen arkadaş varmı? varsa paylaşırsa sevirim, İSKİyi aradım bilgi işlem bilir dedi anlamadım gitti, yardıma ihtiyacım var tam ve detaylı olarak bu AAB faturasının kesimi bilen varsa paylaşırsa sevirim, teşekkürler,
  4. Arıtma Tesisi Elektrik Faturası Geri Ödemesi

iyi günler arkadaşlar. Arıtma Tesisinde Kullanılan Elektriğin bir kısmı ödeniyor. Bununla ilgili olarak merak ettiğim vde tıkandığım br husus var. Elektrik aboneliği olan tesisim bünyesinde faaliyete geçecek arıtma tesisiminde ayrı bir sayacı olacak ama ayrı bir aboneliğe ihtiyacı olacak mı.? lütfen kendi tesisinde bu uygulumayı yapan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim. iyi günler İYİ ÇALIŞMALAR
  5. 2013 mühendis asgari ücreti hakkında

''TMMOB ile SGK arasında imzalanan işbirliği protokolüne göre SGK bildirimine esas olacak mühendis, mimar ve şehir plâncısı asgari ücretinin 2013 yılı için brüt 2700 TL olarak belirlenmesine karar verilmiştir.'' Arkadaşlar bu karar sadece kağıt üstünde kalmasın.Herkes bağlı olduğu oda şubelerine ve ya il temsilciliklerine bir mail ile ; çalıştığı iş yerine TMMOB ile SGK arasında imzalanan...