• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Lisanslı firmanın çevre görevlisi belgesini sunması

Merve Yeşildağ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
geri dönüşüm
Merhaba,
firmaların çevre lisansı alması durumunda çevre gorevlisinin tesiste çalıştığını gösterir belgeleri 4aylık dönemler halinde il çevre ve sehircilik müdürlüğüne sunması gerekiyormus. Bu belge çevre görevlisi belgesi sigorta giris belgesi mı yoksa firmanın çevre bilgi sisteminin çıktısini mı sunmam gerek bilemedm. Yardimci olur musunuz? Teşekkür ederim

sigortada çevre görevlisi yazması gerekiyor o zaman anladım şimdi ya:)) sağolun:D bu ara her işe el atmak zorunda kaldım afam karıştı:S teşekkür ederim.

6 aydır çalışıyorum hiç göndermedim daha doğrusu istemediler problem olur mu?

@CMNet Okuru
1 yıl çevre mühendisi olmadan iş yapan TAT biliyorum sanırım bunun önünü almak için :D