Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisanslı firmanın çevre görevlisi belgesini sunması

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

Merhaba,
    firmaların çevre lisansı alması durumunda çevre gorevlisinin tesiste çalıştığını gösterir belgeleri 4aylık dönemler halinde il çevre ve sehircilik müdürlüğüne sunması gerekiyormus. Bu belge çevre görevlisi belgesi sigorta giris belgesi mı yoksa firmanın çevre bilgi sisteminin çıktısini mı sunmam gerek bilemedm. Yardimci olur musunuz? Teşekkür ederim

2. Esra Alıç

Esra Alıç CMNet Üyesi

Merve Hanım,
    Çevre görevlisine ait aylık sigorta bildirimini göndermeniz gerekiyor.

Merve Yeşildağ bunu beğendi.
  3. Merve Yeşildağ

sigortada çevre görevlisi yazması gerekiyor o zaman anladım şimdi ya:)) sağolun:D bu ara her işe el atmak zorunda kaldım afam karıştı:S teşekkür ederim.

4. gülay

gülay CMNet Üyesi

6 aydır çalışıyorum hiç göndermedim daha doğrusu istemediler problem olur mu?

5. Merve Yeşildağ

Yonetmelikte 4 ayda bir sunulmasi yazıyor. Böyle bir ibare var

6. gülay

gülay CMNet Üyesi

öff yaaa sürekli bişiler çıkıyo :D
    teşekkür ederim...

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bu nerede yazıyor? Yani bunun yapılması gerektiği

8. Merve Yeşildağ

Ambalaj atiklari kontrolü yönetmeliği madde 28 d bendi

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

O zaman bu sadece tat lar için geçerli.

10. Merve Yeşildağ

Toplama ayirma tesisinin saglamasi gereken kriterde yazdgi için büyük ihtimal öyle:)

11. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Garip geldi bana neden sadece orada böyle bir istek var acaba? Neyse teşekkürler :)

12. gülay

gülay CMNet Üyesi

1 yıl çevre mühendisi olmadan iş yapan TAT biliyorum sanırım bunun önünü almak için :D

13. Merve Yeşildağ

bende açıkçası detaylı bir okuma gereği duydum ve bu konu dıkkatımı cektı.

14. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Olabilir :)

Lisanslı firmanın çevre görevlisi belgesini sunması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Eğitimine İlişkin Bilgiler

Evet meslektaşlarım, bugün çdy yönetmelik değşikliği yapıldı. Veee bizleri biraz olsun sevindiren yönetmelikten artık hiçbir umudumuz kalmadı. Resmen(!) tamamen(!) ÇEVRE MÜHENDİSİ ibaresini sildiler. Diğer bölümlerle bizi eşdeğer tuttular. Birlik olup buna itiraz etmemiz gerekir. Bunu imza toplayıp imzalarla birlikte dilekçeyle bakanlığa sunma gibi vs. şeyler olabilir. Görüşlere açığız. Kısa...
  2. Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası

Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası Çevre Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasının ardından Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 9-25 Kasım 2009 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’nin yasal dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle Odamız tarafından iptal davası açılmıştır....
  3. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Sınav Soruları, Cevapları ve İptaller

Çevre Görevlisi Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarında Yapılan Değişiklik... Temmuz 20, 2010 ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI 27 Haziran 2010 tarihinde gerçekleştirilen Çevre Görevlisi Sınavı soruları ve cevap anahtarları için Bakanlığımıza yapılan itirazlar değerlendirmeye alınarak sorular ve cevaplar tekrar incelenmiştir. Yapılan bu inceleme sonucunda 2 soruda ve 2 cevapta hata tespit edilmiş olup...
  4. Çevre görevlisinin vereceği eğitimler (tat lisanslı tesisler için)

İyi günler kolay gelsin herkese. Arkadaşlar aşağıdaki konulara yönelik elinde dökümanı olan arkadaşların bizimlede paylaşmalarını canı gönülden istiyorum.:) Meslektaş Dayanışmasını bekliyorum.#KamuyaÇevreMühendisiLazım 1-Çevrenin önemi ve çevre kirliliğinin sonuçları 2-Çevre kirliliğine neden olan atıklar ve çeşitleri (İşletmeden kaynaklanan atık ve çeşitleri) 3-Çevre mevzuatı gereği...