Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisanslı TAT Firmasının Kompozit Malzemeyi Sattığına Dair ÇEVKO ya belgelemesi durumunda...

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Abdurrahman Kaya tarafından paylaşıldı.

1. Abdurrahman Kaya

Abdurrahman Kaya CMNet Üyesi

Arkadaşlar;
    Lisanslı TAT Kuruluşu olarak Belediyeden Kompozit Malzemeyi Alıp, Piyasaya süren firmaya sattığımızda,
    satış faturasını çevko ya bildirirsek bize kg başına 95 tl ödeme yapıyormuş...
    bu konu hakkında bilgisi olan varmı acil bana dönerse çok sevinirim..

2. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

Cevap: Lisanslı TAT Firmasının Kompozit Malzemeyi Sattığına Dair ÇEVKO ya belgelemesi durumunda...

ÇEVKO ya sormayı denediniz mi acaba???
    http://www.cevko.org.tr/

Lisanslı TAT Firmasının Kompozit Malzemeyi Sattığına Dair ÇEVKO ya belgelemesi durumunda... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bm Mühendislik firmasının verdiği çevre mühendisliği ilanlarına başvurmayınız !

Ben bu firmanın ilanına başvurmuştum geri dönüş yaptı ve aylık 500 tl verceğini eğer ki bir iş varmış o da kabul edilirse eğer edilmezse sadece primle çevre mühendisi çalıştıracağını söyledi. Bilgilerinize...
  2. Maaşın alınamaması durumunda ne yapılmalı

Merhabalar Son 2 bucuk aydır bir firmayda çalışıyorum. Firma Tekirdağ merkezde. Fakat bugüne kadar bir ödeme alamadıgım gibi, ödeme için haftalardır zorladıgım için yeni çevre mühendisi aramaktalar. Eski hesap konusundada hiçbir şekilde görüşemiyorum.Elimde kalan bakiye konusunda şirket ortağının imzalı kağıdı var ve 2 ay dır çalışmama rağmen son 1 ayın ssk 'sı gözüküyor. Ödemeyi...
  3. Metal ağırlıklı kompozit

merhaba metal agirlik kompozit için örnek ne verilebilir özellikle ambalaj için araştırma yapıyorum da yardımci olur musunuz
  4. Iflas durumunda çevre izni süreci

söz konusu firmam (gfb mevcuttur) çevre izni için başvuru sürecinde iflas etmiş ve faaliyeti rödevanscı tarafından işletilmek üzere el değiştirmiştir. Bu durumda SGK ve vergi numarası değişmiş bulunmaktadır. tesista kapasite artışı ve proses değişikliği vs. hiçbir değişiklik yoktur. bu gibi durumlar için ne yapmalıyım? veya nasıl bir yol izlemeliyim bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok...