Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LPG istasyonları

Konu, 'LPG Sorumlu Müdürlük' kısmında Kadir Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

Son aldığım duyuma göre çevre mühendislerinin bakabileceği lpg istasyon sayısını 5 den 1 e düşürmüşler. Bu konu hakkında bilgiye sahip olan varmı?

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

benim bildiğim , eğer bir yerde sigortalı olarak çalışıyorsanız 1 tane lpg istasyon sorumlu müdürü olabiliyorsunuz. çalışmıyorsanız 5 tane alabilirsiniz. tabi bu konunun tam içinde olan biri teyit ederse daha iyi olur.

3. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

geçtiğimiz 1-2 hafta içinde gerçekleşen bir düzenlemeden sonra 5 istasyondan 1 istasyona düşürülmüş. Sadece çevre mühendislerine olan bi uygulama. Diğer mühendisler hala 5 istasyon ????

4. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

yok bütün sigortalı calısanlar için sadece 1 istasyon calışmayanlar için 5 istasyon.

KaanDogukan bunu beğendi.
  5. Aykut Bavyera

Aykut Bavyera CMNet Üyesi

verdiğiniz bilgiler taslak bir yönetmelige ait arkadaşlar .

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Taslakta ayrıca lisans eğitimi alan hemen hemen herkes sorumlu müdür olabiliyor.

7. Aykut Bavyera

Aykut Bavyera CMNet Üyesi

taslak kesinleşirse dert yanılan sorumlu müdürlük olayı düzene girer ama istasyonlarda elimizden kayar gider. arkadaşlar taslak sadece dolum tesisleri için mühendislik ve alan şartı koymuş durumda.

8. tolga

tolga CMNet Üyesi

aynen

9. tolga

tolga CMNet Üyesi

lpg sorumlu müdür ilanı yok mu

LPG istasyonları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Benzin istasyonları

Çevre denetim yönetmeliği 10.29. Endüstriyel nitelikli diğer atıksular başlıklı maddede parantez içinde benzin istasyonları yazıyor. Aynı şekilde izin lisans yönetmeliğinde de 10.12. de yer alıyor. Anlaşılan benzin istasyonları danışmanlık kapsamına giriyor. Bu iş umarım sorumlu müdürlük işine dönmez. Çoğu kişi benzin istasyonlarından habersiz benzin istasyonları da böyle bir şeyden habersiz....
  2. Akaryakıt istasyonları için çevre izini

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi akaryakıt istasyonları çevre kanununca alınması gereken izin ve lisanslar yönetmeliğinin ek2 de yer alan madde 9.1 e tabiler. Fakat akaryakıt istasyonlarının bu konuda hiçbir bilgilerinin olmadığını görmüş durumdayım. Maddeyi benmi yanlış değerlendiriyorum anlamadım. Aranızda akaryakıt istasyonu danışmanlığı yapan varmı? Süreci nasıl işliyor acaba biraz...
  3. Akaryakıt istasyonları

ilinizde bulunan akaryakıt istasyonları çevre danışmanlık hizmeti alıyormu bu konuda il müdürlüklerinin bakışı nasıl?