Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lpg istasyonlarında sorumlu müdürlük hakkında bilgisi olanlar?

Konu, 'LPG Sorumlu Müdürlük' kısmında Ömer Taşdemir tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Taşdemir

Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

sorumlu mudürlük için çmo'dan nasıl bir eğitim, kaç gün sürüyor, nası çalışma şekli var konuyla ilgili çalışan varsa yardımcı olabilir mi??

2. elitok

elitok CMNet Üyesi

lpg istasyonlarında sorumlu müdürlük için ilk olarak çmo ya üye olmanız ve daha sonra çmo'nun internet sayfasında etkinlikler kısımında duyurulan lpg istasyonlarında sorumlu müdürlük eğitimine başvurmanız gerekir. etkinlik sayfasında eğitimin nerede gerçekleşeceği kaç gün ve hangi saatler arasında süreceği, ve ücreti hakkında bilgiler mevcut.. eğitim süresi 3 gün. genelde cuma, cumartesi ve pazar günleri 09-17 arasında yapılmakta...

3. Ömer Taşdemir

teşekkür ederim peki sorumlu müdür olarak çalışıyormusunuz yada nasıl bir çalışma yapılıyor hakkında bilginiz var mı?

4. elitok

elitok CMNet Üyesi

sorumlu müdür olarak çalışmıyorum ama bu konuda biraz bilgim var.. bu sertifiya sahip olunca 5 ayrı lpg istasyonunda sorumlu müdürlük yapabiliyorsunuz.

5. Neslihan Öztürk

Neslihan Öztürk CMNet Üyesi

ek olarakta eğer bir yerde tam zamanlı olarak çalışıyorsanızda 1 lpg istasyonuna bakabiliyorsanız tabi buda yine çalıştığınız yerin izin verip vermemesiyle alakalı.bu işle ilgili yönetmelik sorumlu müdürün görev ve yetkileri,iş yeri sahinin sorumluluğu vb. yapılacak sözleşme örneğide çmo 'nun sayfasında mevcut gerekirse odayı arayıpta bilgi almanız mümkün

6. Ömer Taşdemir

teşekkür ederim arkadaşlar ben odayla görüştüm gerekli yerlere de baktım ama bu işi aktif olarak yapan var mı? nası bir çalışma yapılıyor bizzat çalışandan bilgi almak istiodum ama sanırsam sizlerde aktif olarak bu işi yapmıyorsunuz.. ilginiz için teşekkür ederim tekrardan

Lpg istasyonlarında sorumlu müdürlük hakkında bilgisi olanlar? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Oto gaz İstasyonlarinda sorumlu mÜdÜrlÜk eĞİtİmİ

ÇMO İstanbul Şube eğitim duyurularından alınmıştır.
  2. LPG ve OTOGAZ dolum istasyonlarında SORUMLU MÜDÜRLÜK

MERSİN ÇMO Temsilciliği tarafından 11–13 Şubat 2011 tarihleri arası "LPG Oto gaz / Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük Eğitimi" yapılacaktır. İLGİLENEN ARKADAŞLARIM İÇİN, İRTİBAT: Tel: 0324 328 93 03 Faks: 0324 328 83 02 E-posta: cmomersin@cmo.org.tr
  3. Otogaz istasyonlarında sorumlu müdürlük

Sorumlu müdürlük sözleşmesi yaparken Kaç iş günü üzerinden sigortalı olmamız gerekmektedir?
  4. Gaz klorun hava ile teması sağlık koruma bandı lütfen bilgisi olanlar yazsın..

Arkadaslar merhaba gorus ve bılgılerınızı beklıyorum bu konuda da;umarım guzel bı paylasım olur, öğrenmek istedıgım, ıcme suyu dezenfeksıyonunda kullanılan gaz klorun hava ıle muhtemel bır temasında yada bır ıskazası sonucu temasında, olusabılılecek durumalar nelerdır. bununla ılgılı bır guvenlık korum serıdı varmıdıır. yanı bu tur tesıslerın olası bır gaz klor hava temasında ne kadarlık bır...
  5. Akaryakıt istasyonlarında sorumlu müdürlük

Arkadaşlar iyi günler akaryakıt istasyonlarında sorumlu müdürlük yapan var mı acaba.