• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Lpg istasyonlarında sorumlu müdürlük hakkında bilgisi olanlar?

Ömer Taşdemir

Kayıtlı Kullanıcı
sorumlu mudürlük için çmo'dan nasıl bir eğitim, kaç gün sürüyor, nası çalışma şekli var konuyla ilgili çalışan varsa yardımcı olabilir mi??

lpg istasyonlarında sorumlu müdürlük için ilk olarak çmo ya üye olmanız ve daha sonra çmo'nun internet sayfasında etkinlikler kısımında duyurulan lpg istasyonlarında sorumlu müdürlük eğitimine başvurmanız gerekir. etkinlik sayfasında eğitimin nerede gerçekleşeceği kaç gün ve hangi saatler arasında süreceği, ve ücreti hakkında bilgiler mevcut.. eğitim süresi 3 gün. genelde cuma, cumartesi ve pazar günleri 09-17 arasında yapılmakta...

sorumlu müdür olarak çalışmıyorum ama bu konuda biraz bilgim var.. bu sertifiya sahip olunca 5 ayrı lpg istasyonunda sorumlu müdürlük yapabiliyorsunuz.

ek olarakta eğer bir yerde tam zamanlı olarak çalışıyorsanızda 1 lpg istasyonuna bakabiliyorsanız tabi buda yine çalıştığınız yerin izin verip vermemesiyle alakalı.bu işle ilgili yönetmelik sorumlu müdürün görev ve yetkileri,iş yeri sahinin sorumluluğu vb. yapılacak sözleşme örneğide çmo 'nun sayfasında mevcut gerekirse odayı arayıpta bilgi almanız mümkün

teşekkür ederim arkadaşlar ben odayla görüştüm gerekli yerlere de baktım ama bu işi aktif olarak yapan var mı? nası bir çalışma yapılıyor bizzat çalışandan bilgi almak istiodum ama sanırsam sizlerde aktif olarak bu işi yapmıyorsunuz.. ilginiz için teşekkür ederim tekrardan