Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lpg otogaz istasyonu sorumlu müdür eğitimi 29-31 mayis 2014 çmo izmir

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

LPG OTOGAZ İSTASYONLARI SORUMLU MÜDÜR EĞİTİMİ

Tarih: 29-31 Mayıs 2014

Kontenjan: 20 kişi

Değerli Üyemiz,

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 29-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında “LPG Otogaz İstasyonu Sorumlu Müdür Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.

Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 15 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Eğitim Katılım Ücreti

Eğitim bedeli: 225 ₺

Başarı Belge Bedeli: 25 ₺

ÇMO Üyelerinin aidat borcunun ödenmiş olması gerekmektedir

Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30'unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez

Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 23 Mayıs 2014 tarihinekadar ekte yer alan başvuru formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tr adresine) iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Ekli Dosyalar:

Lpg otogaz istasyonu sorumlu müdür eğitimi 29-31 mayis 2014 çmo izmir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. LPG Otogaz İstasyonu/Dolum Tesisi Sorumlu Müdür Semineri

SAMSUN 31 Temmuz-1-2 Ağustos 2009 İletişim : TMMOB ÇMO Samsun İl Temsilciliği Adres : Bahçelievler Mah. Mevlana Cad. 5/B SAMSUN Tel&Faks : 0 362 230 12 88 - 0 534 485 73 23 - 0 542 789 87 42 e-posta : cmosamsun@cmo.org.tr DİYARBAKIR 7-8-9 Ağustos 2009 İletişim : TMMOB ÇMO Diyarbakır İl Temsilciliği Adres : Lise Cad. 2. Sok. Çavuşoğlu 2 Apt. Kat:1 No:5-6...
  2. Otogaz ve Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük Eğitimi

Eğitim ile ilgili bilgler aşağıdadır.. Eğitimin Adı “Otogaz ve Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük (LPG) Eğitimin Tarihi 18-19-20 Şubat 2010 (PERŞEMBE-CUMA- CUMARTESİ) Eğitimin Saatleri 09:30-17:00 Eğitime Başvuru için egitimist@cmo.org.tr eposta adresine ad – soyad – iletisim ve oda sicil numaranızı yazarak kayıt olabilirsiniz. (başvuru epostalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)...
  3. LPG ve OTOGAZ dolum istasyonlarında SORUMLU MÜDÜRLÜK

MERSİN ÇMO Temsilciliği tarafından 11–13 Şubat 2011 tarihleri arası "LPG Oto gaz / Dolum Tesislerinde Sorumlu Müdürlük Eğitimi" yapılacaktır. İLGİLENEN ARKADAŞLARIM İÇİN, İRTİBAT: Tel: 0324 328 93 03 Faks: 0324 328 83 02 E-posta: cmomersin@cmo.org.tr
  4. Otogaz istasyonlarında sorumlu müdürlük

Sorumlu müdürlük sözleşmesi yaparken Kaç iş günü üzerinden sigortalı olmamız gerekmektedir?
  5. Iso 14064 seragazi emisyonu yönetim sistemi iç tetkikçi eğitimi (16-17 mayis 2013 izmir)

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 16-17 Mayıs 2013 tarihleri arasında “ISO 14064 Seragazı Emisyonu Yönetim Sistemi İç Tetkikçi Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir. Eğitim Katılım Ücreti : ÇMO...