Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lpg sorumlu md'lük hakkında yönetmelik çıktı.

Konu, 'LPG Sorumlu Müdürlük' kısmında dythrambos tarafından paylaşıldı.

1. dythrambos

dythrambos CMNet Üyesi

Genel anlamda bu yönetmelik kapsamında da istasyon sayısı 1 ile sınırlandırılırken diğer mühendislik dallarına ve teknikerlere sorumlu müdürlük yapabilme şansı tanınmış..

Ekli Dosyalar:

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

+ ve - leri neler eski yönetmeliği bilenler anlatsınlar bakalım...

3. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Benim gördüğüm elinde sorumlu müdürlüğü olan arkadaşların bittiği yönetmelik. Çünkü herkes 4-5 tane sorumlu müdürlük yapıyordu şimdi 1'e düştü. 250 liraya yapılıyordu 4 tane olunca ayda 1000 lira oluyordu ve sürümden kazanılıyordu. şimdi 250 liraya yapanlar fiyatı yükseltmek isteyecek ama sorumlu müdürlüğü olmayan kişiler daha düşük fiyat vererek piyasayı düşürecek...

4. mahmut çiftçi

mahmut çiftçi CMNet Üyesi

Çevre mühendisleri üzerine kurnazca oyunlar oynanıyor her alanda...

Lpg sorumlu md'lük hakkında yönetmelik çıktı. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. SKKY de Yapılan Değişiklik ile ilgili Yönetmelik Hakkında

Arkadaşlar selam, Belki de herkesi ilgilendirebilecek bir bilgi vermek istiyorum.24 Nisan 2011 tarihli resmi gazetede SU KİRLİLİĞİ KONTROLÜ YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK ilanı var.Herkesin bence bir kere bu değişikliği okuyup eğer çalıştığı sektörü içne alan Tablolar bu yönetmelikte belirtilmişse ona göre gerekli analizleri yaptırıp önlemini alması gerekmektedir.Renk...
  2. Lpg istasyonlarında sorumlu müdürlük hakkında bilgisi olanlar?

sorumlu mudürlük için çmo'dan nasıl bir eğitim, kaç gün sürüyor, nası çalışma şekli var konuyla ilgili çalışan varsa yardımcı olabilir mi??
  3. Yeni yönetmelik hakkında-soru?

Öncelikle iyi günler dilerim. Arkadaşlar ben bir zamandır Mayıs ayındaki İSG uzmanlığı sınavı için kursa yazılmayı düşünüyorum. Ancak kafama takılan birkaç konu var ve sizlerden bilgi rica ediyorum. Geçen gün forumda açılan konulardan birinde; yeni yönetmelikle beraber İSG konusunda artık her mühendisin kendi alanında hizmet vereceğinden bahsedilmişti. Hatta bununla beraber Çevre...