Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lpg "sorun"mlu müdürlülük

Konu, 'LPG Sorumlu Müdürlük' kısmında Erol DALKILINÇ tarafından paylaşıldı.

1. Erol DALKILINÇ

Erol DALKILINÇ CMNet Üyesi

Daha önce YALNIZCA makine, kimya, çevre ve petrol mühendisliği dallarında eğitim alanlar sorumlu müdür olarak görev yapabiliyordu. Yeni düzenlemede tüm mühendislik dallarından mezun olanlar dolum tesislerinde sorumlu müdür olarak görev yapabiliyor. Otogaz istasyonlarında görev yapacak sorumlu müdürlerin ise üniversite mezunu olmaları yetiyor.

Yeni düzenlemeye göre her üniversite mezunu lpg sorumlu müdür olabilecek...

Merve Cengiz bunu beğendi.
  2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

5 liraya sorumlu müdürler oluruz artık...

3. Erol DALKILINÇ

Erol DALKILINÇ CMNet Üyesi

sanırım öyle olacak =( bi iş alanımız daha gitti ...

Lpg "sorun"mlu müdürlülük konusuna benzer içeriklerimiz
  1. arıtma tesisi sorun

Arkadaşlar, biyolojik arıtma tesisimizde arıza meydana geldi ve blower'ın sökülüp tamire gitmesi gerekiyor. 2 günlük bu süreçte arıtma tesisi çalışmayacak. Bu problemi İl Çevre Müdürlüğüne dilekçeyle bildirmem gerekiyor mu? Denetim olursa bir sorun yaşarmıyım?
  2. Çamur suzulaştırma sorun

Kül tayininin çamur susuzlaştırmadaki amacı nedir? Çamurdaki organik ve inorganik madde çamur susuzlaştırmayı nasıl etkiler?
  3. Çbs'de sorun

firmamızın ÇBS sistemine girdiğimde ekran alıntısı.1 çıkıyor. sonra güncelleme yapınca ekran alıntısı.2 oluyor. sistemi kapatıp tekrar girdiğimde yine her şeyin en başa döndüğünü görüyoruz. firma bilgileri okunamadı uyarısı çıkıyor. beni yeni çevre görevlisi diye ekleyecekler; ancak olmuyor. ekleyemiyorlar. benim sisteme ulaşan bi bilgi yok ben de işe girişimi onaylayamıyorum sorunun firmanın...
  4. Çevre izinleri portalı - sorun!

Arkadaşlar. Sizin de farketmiş olacağınızı düşünüyorum. Portalda belge görüntüleme işlemi sırasında yaklaşık bir haftadır sorun yaşanıyor. Birkaç farklı bilgisayarda denedim hep aynı hatayı aldım. Javayla ilgili bir sorun mu acaba? Ne yapılabilir bir fikri olan varsa sevinirim.
  5. Patlatma ile ilgili sorun

Merhabalar arkadaşlar, karayolu yapımı için proje kapsamında yolun belli noktasında patlatma yapmamız gerekmektedir. Bu sebeple de Patlayıcı Madde Ruhsatı başvurusu yaptım, ve bu başvuruda istenen belli başlı evrak ve bilgiler mevcut. Bunlardan bir tanesi de il çevrenin istediği rapor. Ancak bu rapor ile ilgili ölçüm yapılamayacağını çünkü zaten patlatma yapabilmek adında başvuru için...