Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lpg yardım.

Konu, 'LPG Sorumlu Müdürlük' kısmında Türkan Çolak tarafından paylaşıldı.

 1. Türkan Çolak

  Türkan Çolak CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar. Lpg sorumlu müdürlük yaptığım bir tesis var benim. Anlaşma yaptım. Buraya ne sıklıkla girmeliyim? Tutanak nasıl tutacağım ya da nasıl eğitim vermem gerekiyor?
   
 2. Abdulkerim Doğam

  Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

  haftada 1 gün gitseniz yeterli olur. 2014 te oda yeni bir kayıt defteri verecek. eskiden basit bir tutanak tarzı birşey vardı şimdi onu değiştirdiler. lpg sorumlu müdürlük ile ilgili yönetmelik size yol gösterecektir. tutanak için basit bir format hazırlamanız yeterli olur size bir örnek göndereyim. göndereceğim örnek isg ile ilgili çalışanın kişisel koruyucu donanım kullanmaması şeklinde düzenlenmiştir. siz bunu o istasyondaki lpg dolum görevlisi (pompacı) için düzenlersiniz . ayrıca eğitimler için internetten veya odadan bayağı bir döküman alabilirsiniz diye düşünüyorum.
   

  Ekli Dosyalar:

  Serdal Demir bunu beğendi.
 3. Türkan Çolak

  Türkan Çolak CMNet Üyesi

  benim lpg istasyonu şehre 2 saatten fazla bi mesafede bi beldede haftada bir gidilmese sorun olur mu.. birda 1 ay oldu gitmedim nasıl bi sorun olur ?
   
 4. Abdulkerim Doğam

  Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

  odanın yeni çıkaracağı evrak haftalık olarak doldurulacakmış. (eğitimde öyle söylemişlerdi) bu yüzden haftada en az 1 gün gitmeniz gerekecek. şuan sorun olur mu onu bilemiyorum aslında oda yı bir arasanız daha detaylı bilgi vereceklerini düşünüyorum.
   
 5. Türkan Çolak

  Türkan Çolak CMNet Üyesi

  anladm evet en doğrusu bu olacak çok teşekkürler.
   
Lpg yardım. konusuna benzer içeriklerimiz
 1. yardım

  merhabalar arkadaşlarr yeni katılmış bulunuyorum aranızaa.sizlerin yardımınıza ihtiyacım var konuyu şyle özetleyeyimm. okuldan mezun olduktan sonra mühendis olarak hiç çalışmadım ve haliyle öğrendiklerimi unuttum şuanda belediye ile çalışma imkanı buldum ve ben ne yapacağımı nasıl yapacağımı bilemiyorum sizlerin fikirlerine ve dökümanlarınıza ihtiyacım olacaktırüstelik bu yazışmalarla da...
 2. Yardım!

  merhabalar...yeni mezun olmuş bir çevre mühendisiyim ve 3 aydır kendi mesleğimle alakalı iş arıyorum fakat henüz bulamadım.kendi alanımla alakalı bir işte çalışmak istiyorum fakat iş bulamama sıkıntısından dolayı ilanlarda gördüğüm satış ve pazarlama mühendisi ilanına başvurdum ve görüşmye çağırdılar...neredeyse olacak gibi.fakat ben bu işi kendi kişiliğime pek yakın göremiyorum..uzun zamanlı...
 3. Çed yardım

  arkadaşlar firma olarak bir taş ocağının(kırma eleme tesisi) danışmanlığını yapmaktayız... fırmada eskı kapasıte raporuna gore ıkı adet kırıcının toplam kapasıtesı 120.000 ton/yıl... bu rakamlarla ek 1 kapsamına gırmekte... ve fırmanın 1997 yılında alınmış bır çed gereklı değildir belgesi var... fakat tesiste şu an kırıcıların bırı yok ve bu tek kırıcıyla kapasitesi 50.000 ton/yıl'a...
 4. Yardim

  meraba arkadaşlar ben çevre görevlisi olarak bir firmada çalışıyorum daha doğrusu yeni başladım firmam beni bakanlığa internet ortamında bildirdir ben de onayladım ve kullanıcı sayfamdaki meslek bilgileri alanında firmamın adı görünüyo ancak firmanın tesis kaydı sayfasından kaydını yapamaıyorum hata veriyor sizce sorun ne neyi eksik yaptım?
 5. Yardım..

  İyi akşamlar arkadaşlar..Bir konuda yardıma ihtiyacım var..Bitirme projesi konusunda hoca istediğiniz konuyu yapabilirsiniz ama sorun ve çözüm içerikli olsun dedi..Benim aklımda arıtma çamurlarından enerji elde edilmesi ve galvaniz atık suları var.. Sizce hangisi daha iyi olur ve ne gibi sorun çözüm içeriği yazabilirim?