Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lpg yetkili personel

Konu, 'LPG Sorumlu Müdürlük' kısmında Recep K. tarafından paylaşıldı.

1. Recep K.

Recep K. CMNet Üyesi

selamlar;
    lpg istasyonları yetkili personel olabilmek için neler yapmak gerekir?
    bu konuda bilgi alabilirmiyiz?
    teşekkürler şimdiden iyi forumlar herkese:)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Odanın açmış olduğu LPG sorumluk müdürlüğü eğitimini başarılı bir şekilde bitirmiş ve kendine birkaç istasyon ayarlamış olmak yeterlidir :)

3. Recep K.

Recep K. CMNet Üyesi

teşekürler fatih abi bende uzun işleri vardır diye düşnüyodum

Lpg yetkili personel konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lpg yetkili personel (pompacı) eğitimi

Sayın Liste Üyeleri, Şubemiz 27 Temmuz 2010 tarihinde "LPG YETKİLİ PERSONEL (POMPACI) EĞİTİMİ”ni gerçekleştirecektir. Eğitim ile ilgili bilgiler aşağıda ilgilerinize sunulmuştur. Saygılarımızla, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi İletişim telefonu: 0212 245 89 15 e-posta: egitimist@cmo. org.tr Eğitimin Konusu : "LPG YETKİLİ...
  2. jeneratör yağları taşınmasında yetkili kimdir?

Arkadaşlar Jeneratör Yağları, motor yağları kapsamında mı yer almaktadır? Öyleyse hangi atık kodu ile taşınabilir ve en önemlisi jeneratör yağları, atık yağ taşıma lisansına sahip bir firma tarafından mı yoksa PETDER tarafından mı taşınabilir? Teşekkürler...
  3. 5 personel alacaklar, gerçekten de 5 personel alacaklar...

Bakanlık geçtiğimiz pazar 36/A kapsamında personel alımı için sınav düzenledi. Çoğumuzun haberi vardır diye düşünüyorum. Sorular ve cevapları bakanlık sayfasında yayınlanmış. Bende burda sizlerin görüşlerine açmak istedim. mesleki sorular ile danışmanlık kapsamında sorular mevcut. görüşleriniz nelerdir acep?
  4. Danışmanlık için yetkili

merhaba , yeni yetkili atadığımız zaman çevre görevlisi olmak zorunda mı? Yetkili yerine vekalet atadığımızda kimin imzası gerekli? müdür veya vekalet yetkisi olan kişinin imzası yeterli midir? teşekkür ederim şimdiden.
  5. Yetkili atayamama

Merhaba arkadaşlar Çevre firması kurmak için üç arkadaş arkadaş biray önce yola girdik. bşirketi kurup belgeleri toplamamız bir ayı buldu. şimdi belgeleri sisteme yüklmekte sorun yaiıyoruz. aşağıdaki riesmde göreceğiniz gibi yetkili atama sorunu çıkıyor karşımıza YARDIM