• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Lütfen yardım(lağım suyu hakkında)

mehmet cantek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
fabrika
arkadaşlar ben çevre mühendisi değilim fakat bir sorunum var en doğru cevabı sizden ögrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

ben devlete bir şikayette bulunmak istiyorum fakat konuya tam emin olmadan yani haksız çıkacağıma emin olamamak için uzunca süreden beri bu sorunun cevabını araştırıyorum
benim bildigim bir köyde fosepitk atıklarını su kuyusuna boşaltılması gibi bir süphem var fakat su kuyusu su anda yaklaşık 7-8 seneden beri o köyde çogu kuyu kuru fakat ai eminim o şahsında kuyusu kuru şimdi bu kuyuya foseptiği akıtmak yasal olarak suçmudur yani kuru kuyaya akıtmak suçmudur(taze su çıkan kuyaya akıtmak zaten suç)
sonuçta yer altı suları damar olarak birbirlerine bağlı kuru kuyu olsa bile altkatamanlara gidip suyu kirletmesi gibi bir tehlike söz konusu
yani şikayet etsek devlet gelip denetlese bu şahsa ceza yazılması durumu sozkonusumudur ayrıca ne kadar bir ceza verilebilir bu şahsa ayrıca şikeyetimi en net olarak nereye bildirebilrim dsi mi yoksa çevrecilik bakanlıgınamı veya jandarmayamı ??
yardımıcı olursanız çok sevinirim

Hiç Bir Şartta Yasal Değil dediğiniz Duruma Göre Ciddi Oranlarda Ceza Alır ispat Edildiği Taktirde. Bimer Dende Şikayet edebilirsin
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
gerekli makamlara üst yazı ile iletilecektir... Çevre Ve Orman Bakanlığı Konunun Muhatapıdır.