Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maden işletmeleri

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında hanvey1105 tarafından paylaşıldı.

 1. hanvey1105

  hanvey1105 CMNet Üyesi

  arkadaşlar bu doğaya yeniden kazandırım projesi ile ilgili bilgi verebilecek olan birileri var mı? hangi şartlarda bu dosya sunuluyo? ( örneğin 10 hektarlık bir alan var bu alanun 5 hektarlık rezervi bitmiş kalan kısım için çalışmalar devam ediyor. bunun için doğaya yndn kazndrım projesi sunulur mu? daha önceden sunulmadıysa) eğer ki mesela 2005 te sunulan bir proje varsa bunun gelişiminin takibini belli periyotlarla il çevreye göndercekmiyiz? bir de elinizde örnek varsa şayat göndrebilir misiniz?
   
 2. Melih Coşar

  Melih Coşar Genel Yönetici

 3. hanvey1105

  hanvey1105 CMNet Üyesi

Maden işletmeleri konusuna benzer içeriklerimiz
 1. tuz işletmeleri

  bizim mahallede tuz işletmesi varda tuzu getirttip işlemlerden geçirip paketleyip satıyolar atıksu desarjı muhakkak oluyordur kanalızasyona buna dayanarakdan cevre danısmanlıgı almak zorundamıdırlar? alsa ücreti kaca alırlar ?
 2. oto yıkama işletmeleri hk.

  arkadaşlar merhabalar öncelikle; -oto ve halı yıkama -lastik değişimi yapacak olan işletmelerde atıksu ve diğer atıkların yönetimi hususunda değerlendirilmeye alınması gerekenler nelerdir? Özellikle işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı düzenlenmesi aşaması ve sonrasındaki denetimler için soruyorum. Belediyelerde görev yapan arkadaşlardan bu konuyu tecrübe etmiş olanlar vardır muhakkak :)...