• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

maden ocaklarında çevre mühendisinin görevleri nelerdir?

s_meyra

Kayıtlı Kullanıcı
mrb arkadaşlar.ben maden ocağında çalışmaktayım,elimden geldiği kadarıyla bişeyler yapmaya çalışıyorum ama maden ocaklarında çevre mühendisi yada çevre görevlisinin yapması gerekenlerle ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: maden ocaklarında çevre mühendisinin görevleri nelerdir?

merhabalar bende kalsit ocaklarında çevre görevlili olarak çalışıyorum henüz yeni olduğum için epey zorlanıyorum siz nasıl bir çalışma planı yaptınız gfb yapabildinizmi

Cevap: maden ocaklarında çevre mühendisinin görevleri nelerdir?

Merhaba Arkadaşlar

Bende henüz yeniyim. Ama bildiğim kadarıyla anlatmaya çalışayım. Öncelikle daha önce alınmış izinleri(emisyon, deşarj,gürültü ) var mı yok mu bunu öğrenin. Eğer yoksa gürültü, sanai kaynaklı hava kirliliği kont. yönetmeliklere tabi mi? Atık kaynaklarını tespit edin. Hangi yönetmeliklere tabii olduğunuzu tespit edin. Örneğin; sızdırmasız fosseptik var mı? Vidanjörler çekiliyor mu ? Atık yağ oluşumu varsa; variller yönetmeliklere uygun şekilde depolanıyor mu? Genel olarak söyleyebileceklerim bunlar.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.