Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

"madencilikte çevre izin ve lisans mevzuatı ve uygulamalar"

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Mehtap Işık tarafından paylaşıldı.

1. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar

19.12.2013 tarihinde Ankara'da Madenciler Dayanışma Derneği tarafından Madencilikte Çevre İzin ve Lisans Mevzuatı ve Uygulamalar” adlı eğitim semineri düzenlenecektir. Seminerle ilgili bilgiler ekli dosyada yer almaktadır.

Ekli Dosyalar:

2. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

süper paylaşım teşekkürler

3. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

4. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Mehtap Hanım paylaşım için teşekkürler :) Katılmayı çok isterdim ama iş durumundan dolayı katılmam zor eğer sakıncası yoksa seminere katılacak olan arkadaslar döküman paylaşımı yaparsalar sevinirim, iyi çalışmalar....:harika:

5. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Pınar Hanım

Seminerden sonra sunumları buradan paylacağım merak etmeyin :)

Pınar Pelit Demir bunu beğendi.
  6. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Şimdiden teşekkürler...

"madencilikte çevre izin ve lisans mevzuatı ve uygulamalar" konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
  2. çevre izin ve lisans

arkadaşlar her faaliyette alınması gereken izin,izin ve/veya lisans ların neler olduğunu yazalım ki bilmeyen arkadaşlarımızda İş görüşmesine gideceği zamn bir ön bilgisi olmuş olsun
  3. çevre izin lisans

bir tesisin çevre izin lisans kapsamında olması için evsel ve proses kaynaklı atıksuyunun debi aralıklarını nereden bulabilirim arkadaşlar?
  4. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
  5. Çevre izin ve lisans

Günaydın Arkadaşlar; Benim bir sorum olacak, Yumurta alım ve satımını yapan bir firmanın Danışmanlığını yapmaktayım. Bu firma dışarıdan hem viol almakta hemde hurda kağıtları alarak viol üretimi yapmaktadır. Bu firma geridönüşüm firması mıdır? yoksa geri kazanım firması mıdır? Yardım ederseniz çok sevinirim. İyi Çalışmalar..