Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Makale

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında Meltem OSMANOĞLU tarafından paylaşıldı.

1. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba

Elinde ulusal veya uluslararası makale olan varsa eger paylaşırsa çok sevinirim. yada bulabilecegim bir link te olur. konu şuanda önemli değil çevre müh dalında yazılmış ulusal ve uluslararası makalelere ihtiyacım var okumak için.
    İnternetten nasıl olduysa bulamadım bir türlü

2. Asiye Aksoy

Asiye Aksoy CMNet Üyesi

http://cevre.karaelmas.edu.tr/cev452.htm adresinde ders kapsamında okunacak rapor, makale ve bildiriler kısmında bir kaç tane bulabilirsiniz. Sevgili hocamız Özgür Zeydan'ın kulakları çınlasın :)

3. Meltem OSMANOĞLU

4. Asiye Aksoy

Asiye Aksoy CMNet Üyesi

rica ederim umarım işinize yarar.

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

sciencedirect.com tavsiye ederim.

Asiye Aksoy ve Zeynep Orhun bunu beğendi.
  6. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

7. Meltem OSMANOĞLU

çok teşekkür ederim

8. S_tastan

S_tastan CMNet Üyesi

Merhaba; geri dönüşümle alakalı İngilizce bir makale bitirme tezimiz için gerekli nerede bulabilirim ?? Yardımcı olursanız sevinirim

Makale konusuna benzer içeriklerimiz
  1. su arıtma ile ilgili makale yazdırılacaktır.

merhaba sayın mühendis ve mühendis adayı arkadaşlar ben bir su arıtma cihazları satışı yapan firmada web tasarımcı olarak çalışmaktayım ve web sitem için özgün makaleler yazdıracağım bu konuda ücretli yazmak isteyen arkadaşlar bana mail atabilirler mi? info@fatihbedir.com saygılar.
  2. Makale-Pharmaceutical Waste: Is Your Facility at Risk?

Farmasötik (ilaç) atıklar ve bertarafı ile ilgili ABD'de yayımlanan makaleyi ekte görebilirsiniz veya buradan erişebilirsiniz.
  3. Makale

merhaba çevre mühendisliğinde zemin mekaniğinin kullanıldığı alanlar hakkında makale bulmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..