• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

mali sorumluluk sigortası

Evrem Yeşil

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AMBALAJ
merhaba arkadaşlar
mali sorumluluk sigortasını toplama ayırma tesisleri yaptırıyor mu?

@Volkan SEZER
1800 lira paraya bakınız lütfen eyvah ki ne eyvah. toplam atık bertarafına belkide bu kadar para ödemiyorsunuz. Volkan bey bu iş için min.214 tl den başlar ben 3 yıldır çeşitli sektörlerde yaptırıyorum bu sigortayı.

Merhaba

Ortalama ve tehlikeli atık yükü çok fazla olmayan tesisler için 500-600 tl civarı. Daha uygununu görmedim açıkçası.
Ancak küçük imalathaneler için 500 lirayı da çok buluyorum. 214 tl' den yapan sigortacı arkadaşların numarasını iletme şansınız varsa sevinirim. @İsrafil Yılmaz

@celyagut Mart ayında yaptırdığım Mali Sorumluluk Sigortası için bana da uygun bir teklif verildi, Tel: 0 (312) 207 45 45 (Dahili : 4603) bu numaradan Ural Bey ile görüşebilirsiniz

@celyagut
https://www.cevremuhendisleri.net/file:///C:\Users\ISRAFI~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.jpg
TEL : 444 ORLU (6758)
BELGEÇ : 0 (216) 324 89 27
P.K. 104 BOSTANCI
İSTANBUL 34744 TÜRKİYE

bilgilerinden iletişime geçmeye çalışınız olumsuz bir durum olursa tekrar haber verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Arkadaşlar danışmalığını yeni aldığım bir tesis var tesis yeni daha önce hiç atık çıkışı yok asfalt plent tesisi burada mali sorumluluk sigortası yaptırılacak şimdi bu tesiste neye göre hesap yapılacak acaba bilen var mı? ayrıca tesiste tanımlanan atık kodları 15 01 10 /15 02 02 /160107 ortalama 1000 kg geçmez yıllık ne kadar öderler nası hesaplanır?

Tutmuyor diye birşey yok arkadaşlar, atığı çok fazla çıkan firmaların sigorta ücreti yüksek oluyor, burada karıştırılmaması gereken cironun sorularak yıllık işletmenin cirosunun verilmesi sonucu yüksek sigorta ücretleri ile karşılaşılmasıdır.