Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Marmara'da deprem: 5.2

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

İstanbul'da da hissedilen depremin merkez üssü Marmara Denizi'nin Tekirdağ açıkları olarak açıklandı.

İSTANBUL - Marmara Denizi'nde 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Tekirdağ açıklarındaki depremin yerin 15.3 km derinliğinde meydana geldiği belirtildi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nin verdiği bilgiye göre, deprem saat 20.57'de meydana geldi. Deprem İstanbul ve çevre illerde hissedildi.

NTVMSNBC

2. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Cevap: Marmara'da deprem: 5.2

çok korktum valla Tekirdağ'da çok şiddetli hissedildi. Yeni girdim eve.

Fatih Közen bunu beğendi.
  3. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

büyük geçmiş olsun.

4. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

geçmiş olsun..

Marmara'da deprem: 5.2 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Marmara Üniversitesi

Marmara Üniversitesinde Çevre mühendisliğinde okuyan arkadaşlar buradan her konuda bilgi paylaşımına başlayalım...
  2. Marmara Üniversitesi Tanıtım

Türkiye’deki hızlı, plansız ve geniş kalkınma faaliyetleri ciddi çevre problemlerine yol açmaktadır. Çevre zararlarının en aza indirilmesi ve sürdürülebilir kalkınmaya olan ihtiyacın artması, endüstride, kamu ve denetim kurumlarında çalışabilecek nitelikli çevre mühendislerine olan talebi başlatmıştır. Bugün Türkiye’de su temini, atıksu toplama ve bertarafı kadar su, atıksu, endüstriyel atıksu...
  3. Van'da Deprem: 7.2

Van'da, merkez ilçeye bağlı Tabanlı köyü merkezli 7.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kent merkezinde birçok bina çöktü. En büyük hasar Erciş'te. Depremde şu ana kadar belirlenen rakamlara göre 217 kişi hayatını kaybetti. Van'da, saat 13.42'de merkez üssü Tabanlı köyü olan 6.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Bölge iller ve Irak'ın kuzeyindeki Duhok ve çevre yerleşim birimlerinde...