Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maya endüstrisi arıtma tesisi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında melikebatuhan tarafından paylaşıldı.

1. melikebatuhan

melikebatuhan CMNet Üyesi

maya endüstrisi çıkış atıksularının arıtma tesisinin şematik gösterimi yada anlatımı hakkında dökümana ihtiyacım var.En kısa zamanda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bana da lazım. sizde herhangi bir kaynak mevcut mu?

Maya endüstrisi arıtma tesisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Konserve endüstrisi atıksuyu arıtma tesisi bitirme çalışması

Arkadaşlar uzun çalışmalarım sonucu tamamlamış olduğum konserve endüstrisi atıksuyu arıtma tesisi proje yapımı ve autocad çizimleri ile birlikte gönderiyorum. sakarya üniversitesi çevre mühendisliği bölümünde okuyan arkadaşlarıma prof.dr.recep ileri hocamızın vermiş olduğu bitirme çalışmasıdır.
  2. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
  3. bira ve şarap endüstrisi atıksu arıtma tesisi

alkollü içeceklere ait arıtma tesisinin akım şeması uygulanan prosesler hakkında paylaşımlarınızı acil olarak rica ediyorum.
  4. Kaplama tesisi ön arıtma tesisi kurulumu

Merhabalar; yaklaşık günde 1000 m3/gün atıksuyu oluşan çinko,krom,nikelaj kaplama yapan tesise ön arıtma kurdurmak istiyoruz.Bununla ilgili tesise yapılması planlanan ön arıtma ya da paket arıtma tesisi için ne gibi önerileriniz olabilir ?
  5. Maya endüstrisi ile ilgili güncel bilgi

maya endüstrisi ile ilgili bilgiye ihtiyacım var. güncel bilgi varsa yardmcı olur musunuz?