Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Medya çevreye duyarlı mı?

Konu, 'Anketler ve Araştırmalar' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

?

medya çevreye gereken önemi veriyor mu?

1. evet

4,3%
  2. hayır

95,7%
  3. bilmiyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

medyanın çevreye verdiği önem ne derece ? Her çeşit olayın medyada yer ettiğini görüyoruz peki çevreye ne kadar zaman ayrılıyor?

2. İsrafil Yılmaz

İsrafil Yılmaz CMNet Üyesi

çevre yada çevre mühendisliği medyada hiç duymadım desem yeridir.buna medyamı duyarsız yoksa çalışma alanlarımız mı duyarsız bilmiyoruz.genelde yapılan kazalarda belki bahsedilir çevre yada çevre mühendisliği.meksika körfezinde petrol platformu çöktü amerika tarihinin en büyük ve en çaresiz günlerini yaşamasına rağmen haber olarak gösteriliyor fakat diyor larki işte platform çöktü petrol sızması önlenemiyor ve bp şirketinin ceo su görevi bırakmak zorunda falan kalıcak diye.ama gel gör ki ordaki canlı hayatı ve çevre verilen zarardan çok az bahsedilmektedir.

3. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Bana kalırsa anketi 3 şıklı değilde daha geniş kapsamlı tutsaydınız daha iyi olurdu.. Gene de güzel.. Teşekkürler..

4. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

son günlerde benim dikkatimi çeken sadece ntv galiba yeşil ekran , bay yeşil diye bir kaç program başka da bişeye rastlamadım.

5. jackalcelep

jackalcelep CMNet Üyesi

Ülkemİzde yasalar hala yetersİz bİraz daha tabİrİ caİzse kalinlasinca herkes bahsetmeye baslar ama ozaman bİs torunlarimizi kucakliyor oluruz sanirim

Medya çevreye duyarlı mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İl çevreye ayrılan bütçe.?

Arkadaşlar bu konulara pek kafam çalışmaz ama bu habere göre nasıl bi yorum yapabiliriz.? çevre kimin umurunda mı yoksa başka bi durummu ? başka derken il çevreye yatırılan paraları (harç,ceza vb.) yine aynı il çevre kullanabiliyormu.yani biz 30 bin tl verelim, kendi yağıyla kavrulur durumumu ? http://bizimkocaeli.com/Güncel/48874-cevre-ve-ormana-ucsifir-bin-tl-butce.html
  2. Yeşil yıldız (çevreye duyarlı konaklama tesisi belgesi) temel bilgilendirme eğitimi (izmir)

YEŞİL YILDIZ (ÇEVREYE DUYARLI KONAKLAMA TESİSİ BELGESİ) TEMEL BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ 12-13 Nisan 2014 Kontenjan: 25 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 12-13 Nisan 2014 tarihleri arasında “Yeşil Yıldız (Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesi) Temel Bilgilendirme Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın...
  3. Çevreye duyarlı konaklama tesisi belgesi başvuru (yeşil yıldız)

Merhaba. Elinde Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi için belgeler olan yardımcı olabilir mi. Ya da eğitim notları, hazırlanan broşür örnekleri vb şeyler de yardımcı olabilir. Teşekkürler. Yardımlarınızı bekliyorum.