Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mekanik ince ızgara kireçlenme sorununa çözüm?

Konu, 'ARŞİV' kısmında hasan kuru tarafından paylaşıldı.

1. hasan kuru

hasan kuru CMNet Üyesi

Meraba arkadaşlar çalıştığım arıtma tesisinin giriş yapısındaki mekanik ince ızgara sisteminin elek yapısı gelen suyun çok fazla kireç içermesi sebebiyle kısa zaman aralıklarında kireç bağlayıp gelen atıksuyu süzmemeye başlıyor , ince ızgaranın yıkama suyu basıncını artırdık ama çokda fayda etmedi.Bu konuda ne yapabilirim değerli görüşlerinizi bekliyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Related Contents

1.png
Duyuru nerde gökhan bey online.cevre.gov.tr ambalaj bilgi sisteminde [ATTACH] [ATTACH]
11209757_10153298822524806_6665187626964017704_n.jpg
sızden farklı bır sey ıstedıler mı bılmıyorum bız boyle yaptık . bız hesaplamaları excel uzerı yaptık koloaylık acısından fakat o dosyayı bulamadım .onu bulursam yukılerım .kolay gelsın @Tarık...
94a7080fd13bc7ea47f9b001034b0719.jpg
@Melih Coşar bir de 'bildiğin' ekleyelim ona biz. Ne bileyim büyüklerim hep öyle derdi eskiden bildiğin işlere giriş diye. :P Ama bazen beklediğin gibi olmazsa, böyle düşüncelere dalabiliyorsun...
upload_2016-12-26_9-8-15.png
arıtma tesisi çizimi için yardımcı olabilecek var mı? forumda arama yapmayı denemelisiniz. ayrıca konu başlığınızla ilgili genel bir başlık bulunmaktadır. ve sorunuzda biraz daha özel bilgiye...
1.png
Duyuru nerde gökhan bey online.cevre.gov.tr ambalaj bilgi sisteminde [ATTACH] [ATTACH]
bisküvicafe2.png
Selamlar bilgi mahiyetinde kendi üretimimiz ve sektörde 7 yıllık deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz... Tüm test koşulları www.scr-tr.com 'u inceleyebilirsiniz... [MEDIA] [MEDIA] 05424114336
7124016.jpg
@Melih Coşar bir de 'bildiğin' ekleyelim ona biz. Ne bileyim büyüklerim hep öyle derdi eskiden bildiğin işlere giriş diye. :P Ama bazen beklediğin gibi olmazsa, böyle düşüncelere dalabiliyorsun...
5060.jpg
@cevre0606 bu tarz bir konteyner istenmiş olabilir mi? kendi firmamda kaynağında ayırma işlemini bu şekilde büyük konteynerlarda yapıyorum ben. EAYP'da onaylandı ( düzce için ).. ambalaj atıkları...