Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Melas hakkında teknik bilgi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Murat Ör tarafından paylaşıldı.

1. Murat Ör

Murat Ör CMNet Üyesi

Merhaba... Ben melasın depolanması,kullanım koşulları,son kullanma tarihi ve besin değerleri hakkında bilgi edinmek istiyorum,yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

İçeriğini çok incelemedim fakat ekteki döküman işinize yarayabilir. MSDS/MGBF belgeleriyle amacınıza ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Melas hakkında teknik bilgi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Microstation hakkında Genel Bilgi

MicroStation Hakkında Genel Bilgi Dünya'nın altyapısının tasarım, inşaası ve işletmesi için..... MicroStation, inşaat altyapı tasarım, inşaa ve işletmesi için temel yazılımdır. MicroStation ve koordinasyon sunucusu olan Projectwise yazılımı, Bentley'in yüzlerce yazılımı için bir ortak taban oluşturur. MicroStation sizi daha üretken ve organizasyonunuzu...
  2. görüntü kirliliği hakkında bilgi

arkadaşlar merhaba; görüntü kirliliği hakkında elinde belge ya da açıklayıcı bilgi içeren yazı makale gibi örnekler var mı? yada olan varsa paylaşırsa çok sevınırım. şimdiden tesekkur ederım.
  3. Ara klorlama istasyonu hakkında bilgi ve uygulama..

bitirme tezim için ara klorlama istasyonları hakkında bilgiye ve uygulama örneklerine ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirimm
  4. Ctp ve hdpe basınçlı boru hakkında bilgi

Basınçlı boru sistemleri hakkında bilgisi olan var mı? Dayanıklılık durumları nasıl ? 1. derece deprem bölgesinde hangisinin kullanılması daha iyi olur.
  5. Coğrafi bilgi sistemi uzmanı hakkında

coğrafi bilgi sistemi uzmanı olabilmek için nereye başvuru yapmalıyım ? herhangi bir kurs veya yapmam gereken bir başvuru tarihi var mı ?