Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Membran

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında akint. tarafından paylaşıldı.

1. akint.

akint. CMNet Üyesi

Mrb arkadaşlar
    Ben Dokuz Eylül üni. son sınıf öğrencisiyim. Membran Prosesler (Ultrafiltrasyon, mikrofiltrasyon, nanofiltrasyon, ters ozmoz ,Membran Bioreaktörler vb.) hakkında bitirme tezi hazırlamaktayım. Elinde bunlarla ilgili bilgi veya döküman varsa paylaşabilir mi ? Şimdiden teşekkürler :)

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Arşivde buldugum birkaç doküman :) umarım yararı olur...

3. Neslihan Öztürk

Neslihan Öztürk CMNet Üyesi

elimde olan dökümanlar umarım işinize yarar.

Ekli Dosyalar:

Cihan Yeşil ve EnverYigit bunu beğendi.
  4. akint.

akint. CMNet Üyesi

Arkadaşlar paylaşımlarınız için gerçekten çok teşekkür edrim :)

5. Umut Cebiroğlu

Umut Cebiroğlu CMNet Üyesi

@Akın Taşan bey merhaba ben şuan bitirme tezim için membran prosesleri araştırmaktayım.Burdaki belgeleri inceledim.Örnek olması açısından sizinde hazırladığınız tezi bana göndermeniz mümkünmüdür?

Membran konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Protein-Membran Etkileşimleri ve Proteinlerin Membran Sistemlerle Ayrılması

ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ DOKTORA TEZİ PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI SEMA ELMAS SALGIN KİMYA MÜHENDİSLİĞİ ANA BİLİM DALI [COLOR=Red]DOWNLOAD
  2. PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI

ÖZET Doktora Tezi [COLOR="Red"] PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI Sema SALGIN Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kimya Mühendisliği Anabilim Dalı Danışman : Prof.Dr.Serpil TAKAÇ Eş Danışman: Prof.Dr.Tunçer H. ÖZDAMAR Model protein bovin serum albümin (BSA) ve model enzim serin alkali proteaz (SAP) ile farklı...
  3. Membran Teknolojisi

Mrb arkadaşlar Türkiye de Membran bioreaktör teknolojisi kullanan arıtma tesisi sayısı nedir.? isimleri nelerdir. Şimdiden Teşekkürler :)
  4. Sıvı membran

Merhaba arkadaşlar hiç aranızda beton zemine sıvı membran uygulana varmı ? bu konu hakkında bilgi ve tecrübesi olan varmıdır?
  5. Membran biyoreaktörler

mrb arkadaşlar tez konum evsel atıksuların membran biyoreaktörle arıtılması. membran biyoreaktör türkiyede nerelerde var ve diğer tesislerden maliyet karşılaştırması lazım