Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Meme kanseri için "geri dönüşüm"

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

 1. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Eki Görüntüle 11670

  Kampanya için ilginç bir geri dönüşüm çalışması da yapılıyor. Bu yıl dünyanın dört bir yanındaki sivil toplum kuruluşları meme kanseri konusunda ilginç bir kampanya için biraraya geldiler. Meme kanserine karşı kadınlardan kullanmadıkları sütyenleri topluyorlar. Toplanan sütyenler ihtiyacı olan kadınlara yollanacak.

  Bu sayade elde edilen gelir ise meme kanseri ile mücadele çalışmalarında kullanılacak. Kampanyayı düzenleyenler bunun aynı zamanda bir geri dönüşüm projesi olduğunu da belirtiyorlar.
   
Meme kanseri için "geri dönüşüm" konusuna benzer içeriklerimiz
 1. yeni kurulacak ambalaj atıkları geri dönüşüm tesisleri için destek fonları

  yeni kurulacak bir geri dönüşüm firması için paltform bant gibi araçları alırken hibe kredi desteği için neler yapmalıyız bilgisi olan varsa ????
 2. Gıda geri dönüşüm tesisi kurmak için lütfen bilgi yardımı,

  Merhaba, öncelikle soruma cevap verecek üstadlara şimdiden teşekkür ederim.. Yıllardır kuruyemişçilerin artıklarını değerlendiren bir işim var, kütahya gediz organize sanayide 23 dönüm arazim var, yer açısından ve işlenmiş ürünü satış açısından çok imkanım var. Bir gıda geridönüşüm tesisi kurmak istiyorum, bu konuda nelerin gerekli olduğunu ve mevzuatı nereden bulabilirim?? Şimdiden...
 3. Geri dönüşüm tesisi için fizibilite raporu

  merhaba arkadaşlar, fizibilite raporu hazırlamam gerek. geri dönüşüm tesisi için hazırlayacam.Daha önceden hazırlayan arkadaşlar var mı? nelere dikkat etmem gerek?bir format buldum o doğrultada yapsam sıkıntı olur mu? iyi çalışmalar