Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında edizhanediz tarafından paylaşıldı.

1. edizhanediz

edizhanediz CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)

2. Ecem Yılmaz

Ecem Yılmaz CMNet Üyesi

Böyle bir döküman bulmuştum benim işime yaramıştı umarım sanada faydası olur

Ekli Dosyalar:

edizhanediz bunu beğendi.
  3. edizhanediz

edizhanediz CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim cevap yazamamıştım, gerçekten işime yaradı :)

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş akım şeması ve proses özeti

herkese merhabalar..TAT a ait iş akım şeması ve proses özeti elinde mevcut olan var mı..? tesise ait özel bilgileri değil sadece gerekli benzer akım şeması ve proses özeti lazım. ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim..
  2. iş akım şeması ve proses özeti

Günaydın arkadaşlar; ben bir maden ocağında yani işe başladım, bu yıl mezun oldum ve bu konuda çook deneyimsizim, iş akım şeması ve proses özeti (tesis ve atık barajı için ) hazırlamam lazım. bakanlığın uygun gördüğü formatı indirdim. fakat prosesleri hazırlamada yabancıyım, örnek bir format veya yardımlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? ilginiz için teşekkür ederim.
  3. ÖTA İş Akım şeması ve Proses Özeti

Arkadaslar merhaba, Bana öta için iş akım şeması ve proses özeti lazım. En azından iş akım şeması olursa çok sevinirim. Teşekkürler
  4. iş akım şeması ve proses özeti

Merhaba arkadaşlar beton santrali ve segment fabrikası için iş akım şeması ve proses özeti elinde olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.iyi çalışmalar..
  5. Tat tesisi ve vaziyet planı ile iş akım şeması proses özeti

Herkese merhaba, tat tesisi için vaziyet planı ile iş akım şeması ve proses özeti hazırlamaya çalışıyorum elinizde örnek var mı acaba? (Yapılmış hali) İş akım şeması ve proses özeti tat lar için yapılmasa olur mu acaba?