Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba Arkadaşlar

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında silinebilir üye tarafından paylaşıldı.

 1. silinebilir üye

  silinebilir üye CMNet Üyesi

  İyi çalışmalar diyelim öncelikle geç saatte konu açtım ancak maruz görün :)

  bilgilerimi bu bölümde daha yeni olsamda bazı tecrübelerimi sizinle bende buradan paylaşabilirim

  yaptığım projeleri anlatıp ve yapacağım projeleri berbar geliştirsek "Gereksiz Meslek" tabirini belki bu yolla aşabiliriz.. neyse bilgilerimi profile yazdım.. meslektaş olarak bildiğim konularda imzamdaki mail kadar uzağınızdayım (bölümümüz hakkında çok bişey bilmiyorum ama başka alanlarda yardımım olabilir belki :)

  bazı durumlarda da sizi rahatsız etmekten çekinmem bu arada..
   
Merhaba Arkadaşlar konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Merhaba arkadaşlar...

  Herkese merhabalar.. Aranıza yeni katıldım ve sitenizi yeni yeni tanımaya başladım. Aradığım herşeyi bulabiliyorum. Daha 2.sınıfım :)
 2. Merhaba arkadaşlar...

  Merhaba Arkadaşlar; Çevre mühendisi değilim. Bazı konularda bilgi edinmek için bu güzel ortama üye oldum. http://www.cevremuhendisleri.net/forums nezih bir forum olduğunu düşünüyorum. Geri Dönüşüm, Geri Kazanım, Plastik hammadeler, Ambalaj atıkları konularında forumlu daha sık takip edeceğim.
 3. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

  Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)
 4. Merhaba sayfa yöneticilerim ve sevgili arkadaşlar

  ben cumhuriyet üniversitesi çevre mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. ege üniversitesi kimya bölümünden mezun olduktan 2 yıl sonra dgs ile geçiş yaptım. bu mesleğe daha yeni alışmaktayım. 2.sınıfı bitirmeme rağmen daha yeni araştırmalar yapıyorum bu mesleğin bana ve ülkeme neler kazandıracağı merak konum oldu. bu siteyi buldum ve üye oldum yararlı olacağına inanıyorum :)