Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba arkadaşlar...

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Ümit Mert tarafından paylaşıldı.

1. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;

Çevre mühendisi değilim. Bazı konularda bilgi edinmek için bu güzel ortama üye oldum. http://www.cevremuhendisleri.net/forums nezih bir forum olduğunu düşünüyorum.

Geri Dönüşüm,
    Geri Kazanım,
    Plastik hammadeler,
    Ambalaj atıkları konularında forumlu daha sık takip edeceğim.

Fatih Özcan ve Yunus Topal bunu beğendi.
  2. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Ümit Mert Bey aramıza hoşgeldiniz öncelikle yalnız sizi bir konuda uyarmak zorundayım... Burada Türkiye'nin çok önemli çevre mühendisleri ve onları kendilerine örnek alıp sürekli takip eden müthiş bir mühendis aday kitlesi var.Uyarım şudur ki; bu siteye sürekli takip ederseniz CMNET in ortamından etkilenip ilk YGS-LYS sınavlarına aday olup ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ lisans öğrenciliğine başlarsınız :) CMNET ailemiz yönündeki bu güzel görüşleriniz adına çok teşekkürler...
    CMNET ailem sizi seviyorum iyi ki varsınız.

kimyager90 bunu beğendi.
  3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hoş geldiniz ümit bey,

Umarım aradığınız bilgilere fazlasıyla ulaşırsınız..

4. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Siteye alışıyorum yavaş yavaş...

iLTPY9u.png

Fatih Özcan bunu beğendi.
Merhaba arkadaşlar... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Merhaba Arkadaşlar

İyi çalışmalar diyelim öncelikle geç saatte konu açtım ancak maruz görün :) bilgilerimi bu bölümde daha yeni olsamda bazı tecrübelerimi sizinle bende buradan paylaşabilirim yaptığım projeleri anlatıp ve yapacağım projeleri berbar geliştirsek "Gereksiz Meslek" tabirini belki bu yolla aşabiliriz.. neyse bilgilerimi profile yazdım.. meslektaş olarak bildiğim konularda imzamdaki...
  2. Merhaba arkadaşlar...

Herkese merhabalar.. Aranıza yeni katıldım ve sitenizi yeni yeni tanımaya başladım. Aradığım herşeyi bulabiliyorum. Daha 2.sınıfım :)
  3. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)
  4. Merhaba sayfa yöneticilerim ve sevgili arkadaşlar

ben cumhuriyet üniversitesi çevre mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. ege üniversitesi kimya bölümünden mezun olduktan 2 yıl sonra dgs ile geçiş yaptım. bu mesleğe daha yeni alışmaktayım. 2.sınıfı bitirmeme rağmen daha yeni araştırmalar yapıyorum bu mesleğin bana ve ülkeme neler kazandıracağı merak konum oldu. bu siteyi buldum ve üye oldum yararlı olacağına inanıyorum :)