Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba cevreciler

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında melihgnl tarafından paylaşıldı.

1. melihgnl

melihgnl CMNet Üyesi

Arkadaslar ben yeni kazandim merak ettigim sorular var ileride bilgasayar cizimleri yapmam gerekcek mi? Ona gore pc veya. Tlefon alacam

2. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Hayırlı olsun bölümün. "Çevreciler" diyince benim aklıma; kendini sağa sola zincirleyen sivil toplum kuruluşu üyeleri geliyor. "Çevre mühendisleri" çevre sorunlarına uzun vadede kalıcı çözümler getirmeyi hedefleyen kişilerdir.

İlk sene olmasada sonraki seneler proje çizerken çizim yapman gerekecek. Bunun yanında okulda sunum yapman gerekecek. Laptop işini kolaylaştırır.

Mehtap Işık ve Fatih Özcan bunu beğendi.
Merhaba cevreciler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. merhaba

gerçekten bölümümüzle ilgili her konuda çok güzel paylaşımlar var karşılıklı katkıda bulunmak umuduyla hoşgeldim:)
  2. Merhaba

Herkese Merhaba; Aranıza yeni katıldım. Forumda birçok bilgiye ulaşılabiliyor.Emeği geçen herkese teşekkürler. Birçok paylaşımlarla karşılıklı katkıda bulunmak dileğiyle.. PELİN KARAMANOĞLU
  3. merhaba:)

selam arkadaşlar yeni üye oldum:)) umarım güzel ve bilgi dolu bir sitedir..görüşmek ve bilgi paylaşmak dileği ile:)))
  4. merhaba....

mayıs ayında üye olmuştum ama yeni yeni aktif olarak kullanmaya başlıyorum siteyi umarım güzel paylaşımlar ve yardımlaşmalar olur... herkese selamlar...
  5. Çevreciler yine kazandı

Rize İdare Mahkemesi UNESCO tarafından koruma altına alınan Artvin'in Camili vadisinde yapımı planlanan 2 HES projesinin önünü açan kararları iptal etti. Çevre ve Orman Bakanlığı, Camili vadisine yapılması planlanan 2 hidro elektrik santrali için ÇED raporu gerekli değildir kararı vermiş, 280 bin metrekarelik ormanlık alanı santrallerin kullanımına açmıştı. Yörede yaşayan vatandaşlar...