Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba Meslektaşlarım

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında yellowcangary tarafından paylaşıldı.

1. yellowcangary

yellowcangary CMNet Üyesi

Sevgili Meslektaşlarım , sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Ben 1987 yılında mezun oldum ve halen Havalı & Havasız Arıtma tesisi ve Biogaz Kojenerasyon tesisis işletme müdürü olarak görev yapıyorum. Yıllık birikmiş tecrübelerimi siz sevgili meslektaşlarımla paylaşmayı isterim. Anaerobik arıtma yada Biogaz konusunda sorun yaşayan meslektaşlarımın iletişime geçmelerini bekliyorum.
    Sevgi ve saygı ile kalınız.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Aramıza hoş geldiniz. Her alandaki tecrübelerinizden fazlasıyla faydalanmak isteriz emin olun. Başarılarınızın devamı dileğiyle..

Merhaba Meslektaşlarım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. merhaba

gerçekten bölümümüzle ilgili her konuda çok güzel paylaşımlar var karşılıklı katkıda bulunmak umuduyla hoşgeldim:)
  2. Merhaba

Herkese Merhaba; Aranıza yeni katıldım. Forumda birçok bilgiye ulaşılabiliyor.Emeği geçen herkese teşekkürler. Birçok paylaşımlarla karşılıklı katkıda bulunmak dileğiyle.. PELİN KARAMANOĞLU
  3. merhaba:)

selam arkadaşlar yeni üye oldum:)) umarım güzel ve bilgi dolu bir sitedir..görüşmek ve bilgi paylaşmak dileği ile:)))
  4. Selam meslektaşlarım

merhaba arkadaşlar ben süleyman demirel üni.de okuyorum daha öğreneceğim çok şey var inşallah sizlerden bilgi eksikliğimi karşılarım...
  5. Değerli meslektaşlarım fikirlerinizi paylaşın lütfen ...

Merhabalar arkadaşlar benim size 2 sorum olacak fikir verip yardımcı olursanız çok sevinirim... 1.si : Okulda 3 günlük sertifikalı netcad eğitim programı olacak sizce katılmalı mıyım işime yarar mı ? (3.sınıf öğrencisiyim) 2.sorum ise Tarımsal Kirlilik seçmeli dersini alıyorum,hoca o derste tarımsal kirlilik ile ilgili bir konu bulup o konu üzerinde detaylı bir araştırma yapmamızı ve sunum...