Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba sayfa yöneticilerim ve sevgili arkadaşlar

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında kimyager90 tarafından paylaşıldı.

1. kimyager90

kimyager90 CMNet Üyesi

ben cumhuriyet üniversitesi çevre mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. ege üniversitesi kimya bölümünden mezun olduktan 2 yıl sonra dgs ile geçiş yaptım. bu mesleğe daha yeni alışmaktayım. 2.sınıfı bitirmeme rağmen daha yeni araştırmalar yapıyorum bu mesleğin bana ve ülkeme neler kazandıracağı merak konum oldu. bu siteyi buldum ve üye oldum yararlı olacağına inanıyorum :)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Aramıza hoş geldiniz,

Çevre mühendisliği derya deniz siz hangi alana yönelmek istiyorsunuz önce buna karar vermeniz lazım. Her dal size farklı bir kazanım sağlayacaktır.

İnşallah birbirimize yararlı olacağız..

kimyager90 bunu beğendi.
  3. kimyager90

kimyager90 CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Fatih Bey,
    Belli bir alana yönelmem için mesleki derslerimi almam lazım. Buna bu yıl karar vereceğim. Size tamamen katılıyorum.

Fatih Özcan bunu beğendi.
  4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kimyagersiniz yani? İyiymiş ya. Eğer dünyaya bir daha gelirsem ya diş doktoru ya da kimyager olurdum her halde :p tabii şaka bir yana hoş geldiniz diyorum :)

5. kimyager90

kimyager90 CMNet Üyesi

Hoşbuldum Teşekkür Ederim :) Kimya ve Organik Kimya benim en sevdiğim alanlardan biridir. Kimya Mühendisliğine geçmek istemiştim ama olmadı :)

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Rica ederim anlıyorum :) neden olmadı peki?

7. kimyager90

kimyager90 CMNet Üyesi

Dgs'den yeterli puan alamadığım için olmadı. 3.kez girmek istemediğimden ve çalşma alanının geniş olduğunu görünce çevre mühendisliği'ni tercih ettim :)

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Böylesi daha iyi olmuştur belki, hayırlısı diyelim :)

9. kimyager90

kimyager90 CMNet Üyesi

Belki de, Teşekkür ederim :)

10. can serim

can serim CMNet Üyesi

çağın mesleği bence çevre mühendisliği.umarım kalitemizi arttırırız..çalışkan çevre mühendislerine ihtiyacımız var;)

11. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

12. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Sayın @F.Elçi ,

Üşenmedim, kontrol ettim; dün "Hoşgeldiniz", "Aramıza hoşgeldiniz" vs. yazdığınız 4 ayrı konudaki kişilerin tamamından sonra üye olmuşsunuz siteye :)
    Sizi bu engin gönüllüğünüzden ötürü tebrik etmek istiyor ve ayakta alkışlıyorum :srnsml::huhuu:

13. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

Kusura bakmayın bende sonradan gördüm farkına varmamışım özür dilerim siliyorum hemen

Merhaba sayfa yöneticilerim ve sevgili arkadaşlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Merhaba Arkadaşlar

İyi çalışmalar diyelim öncelikle geç saatte konu açtım ancak maruz görün :) bilgilerimi bu bölümde daha yeni olsamda bazı tecrübelerimi sizinle bende buradan paylaşabilirim yaptığım projeleri anlatıp ve yapacağım projeleri berbar geliştirsek "Gereksiz Meslek" tabirini belki bu yolla aşabiliriz.. neyse bilgilerimi profile yazdım.. meslektaş olarak bildiğim konularda imzamdaki...
  2. Merhaba arkadaşlar...

Herkese merhabalar.. Aranıza yeni katıldım ve sitenizi yeni yeni tanımaya başladım. Aradığım herşeyi bulabiliyorum. Daha 2.sınıfım :)
  3. Merhaba arkadaşlar...

Merhaba Arkadaşlar; Çevre mühendisi değilim. Bazı konularda bilgi edinmek için bu güzel ortama üye oldum. http://www.cevremuhendisleri.net/forums nezih bir forum olduğunu düşünüyorum. Geri Dönüşüm, Geri Kazanım, Plastik hammadeler, Ambalaj atıkları konularında forumlu daha sık takip edeceğim.
  4. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)