Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Nagihan Tokatlı tarafından paylaşıldı.

1. Nagihan Tokatlı

Nagihan Tokatlı CMNet Üyesi

Ben istanbuldan nagihan çevre mühendisiyim ha uz firmalarında çalıştım fakat şu an bir beton firmasına geçicem ama sistemde çok sorun yaşıyorum çevre gör belg hakkında arkadaşlar yardımcı okabilirmisimiz

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3. Nagihan Tokatlı

Orayı okudum bakanlıkla görüştüm neler yapmadım ki Ahmet bey var olan onaylana. Belgem görünmüyor Java ile ilgili sorun var sanırım teşekkurler

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Belgem görünmüyor derken tam olarak nasıl görünmüyor? tıklanmıyor mu yoksa tıklanınca boş sayfa mı çıkıyor?

5. Nagihan Tokatlı

Tıklanınca Java run diyorum fakat sayfa error veriyor bir de mobil imzamı iptal etmiştim şimdi yeniden başvuru yaptım ondan böyle olabilirmi error vermesi sizce?

6. serdaralkan

serdaralkan CMNet Üyesi

Java ayarlarını kontrol etmen lazım birde gerekli programları eksiksiz yüklü olması gerekiyor.

7. Nagihan Tokatlı

Yükledim ama hala açılmıyor izinlisans gov tr deki denilen herşeyinde yaptım

Merhaba konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Merhaba

Merhaba arkadaşlar, ben yeni katıldım. Sakarya Universitesi Çevre mühendisliği 1. sınıftayım. Herkese iyi paylaşımlar.
  2. merhaba...

merhabalar meslektaşlarım artık bende aranızdayım...faydalı olabilmek dileğiyle...
  3. merhaba

gerçekten bölümümüzle ilgili her konuda çok güzel paylaşımlar var karşılıklı katkıda bulunmak umuduyla hoşgeldim:)
  4. Merhaba

Herkese Merhaba; Aranıza yeni katıldım. Forumda birçok bilgiye ulaşılabiliyor.Emeği geçen herkese teşekkürler. Birçok paylaşımlarla karşılıklı katkıda bulunmak dileğiyle.. PELİN KARAMANOĞLU
  5. merhaba:)

selam arkadaşlar yeni üye oldum:)) umarım güzel ve bilgi dolu bir sitedir..görüşmek ve bilgi paylaşmak dileği ile:)))