• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Merhabalar mutlu sabahlar

AKDENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
EL-MA MÜHENDİSLİK
Sabahın bu saatinde iş başı yapmak paha biçilemez her işte olduğu gibi istek önemli:) Ayrıca abilerim ablalarım gerçekten meslek hayatında maaşlar çok mu düşük ben çevre 4.sınıfım aynı zamanda mühendislik şirketinde çalışıyorum dün katıldım burayada gözümü korkuttunuz dün söylenenlere göre ben yeni iş başı yapan bir mühendisin aldığı maaşla işe başlamışım iş hayatına resmen başladığım takdirde maaşım sabitmi kalacak ne olacak bilgilendirirmisiniz:confused:

sen biraz daha şanslısın mezun olana kadar hiç çalışmamış bir meslektaşına göre.mezun olduğunda teorikten çok pratik öğrenmiş olacaksın. yorumun bakış açın değişecek. ama buarada kendini geliştirmende fayda var. eğer sen kendini geliştirip bilgine bilgi katmazsan maaşın da olduğu yerde sayar. nasıl bir işte çalışıyorsun? nekadar oldu? neler yapıyorsun? senden neler bekliyorlar? kendini geliştirmek için neler yapıyorsun? o kadar çok soru var ki seni değerlendirmek için dolayısıyla bu da ileride maaşını etkileyecek. bu sana bağlı.. yolun açık olsun..

teşekkürler suan patlamadan koruma dökümanı ve kalite üzerine yoğunlaştım ayrıca gürültü aydınlatma iş sağlığı ve güvenliğinde hazırlanan raporlarda da kendimi geliştirtim bakalım nasip artık daha fazla bilgi ogrenmeliyim demekki ama yinede dayanışma içinde olunmalı bence ÇEVRE MÜHENDiSLERi olarak kollamalıyız birbirimizi herkes muaffak olur inş.

ayrıca kendime web sitesi açtım kendime oradan paylaşımda bulunmak ve meslektaşlarımı bilgilendirmek amaçlı ıleriye yönelik bu sitedin mesleğe başladığımda katkısı ne olur sizce

benim sitem var yardımcı olursanız geliştirsek öneri verseniz olurnu abilerim ablalarım:)