Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar

Konu, 'ARŞİV' kısmında Veysel Kılıç tarafından paylaşıldı.

 1. Veysel Kılıç

  Veysel Kılıç Genel Yönetici

  Herkese Selamlar Arkadaşlar;

  Forumla yeni tanıştım ve gerçekten faydalı olacağına, bir çok arkadaşımıza yardımcı olacağına inandım. aynı zamanda meslektaşlarımızın böyle bir dayanışma içersinde olduğunu görmek beni umutlandırdı. emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  katı atık düzenli depolama tesisi inşaatı, işletilmesi, vahşi depolama sahalarının ıslah edilmesi vb. kısaca katı atık konusunda her türlü konuda sizlere elimden geldiğince yardımcı olmak buraladayım .

  herkese çalışmalarında ve hayatlarında başarılar dilerim. saygıalrımla .
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Aramıza tekrar hoş geldiniz Veysel bey. Herkese faydalı olacağınızdan eminim. Hepimize kolay gelsin.. :)
   
Kübra hanım membranlarda bahsettiğim gibi su kalitesi yükseltme işlemi yapılmaktadır. Dış Plastik malzeme ve iç ksımı filtre kağıdından oluşmakta. Atık kodu hakkında görüş verecek var mıdır.
25 Nisan 2017
10
0
@çevreci3 merhaba, Şuan formu doldurmaya çalışıyorum plastik geri kazanım için, atık türünde plastiği seçip belediyenin getirdiği miktarı giriyorum (B), sanayi kuruluşlarından alınanları giriyorum (C), diğer (D) sıfır olarak giriyorum, Sonra...
30 Mart 2017
12
0
Bunlar kalmış elimde = )
30 Ekim 2016
14
0
Bunlar kalmış elimde = )
30 Ekim 2016
14
0
[ATTACH] Çok faydalı bir kitaptır. Örnek soru çözümlerde var.
24 Nisan 2017
3
2
Yüzeysel aeratör ile havalandırılan havuzda kalıcı köpük oluştu. Çözünmüş oksijeni 2-3 arasında tutuyorum. SVI değerini 143 ölçdüm. Imhoff sonucu 620 ve çamur çıkarmada sıkıntı çekiyorum nedeni ise analiz edilen katyonik polinin gecikmesi. En...
24 Mart 2017
2
1
Bunlar kalmış elimde = )
30 Ekim 2016
14
0