Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Aslı_ tarafından paylaşıldı.

1. Aslı_

Aslı_ CMNet Üyesi

Fatih Bey elinize sağlık gerçekten güzel hazırlanmış bir site, çalışmalarınızda başarılar..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

oohh Aslı hanımda burdaymış. Sizler desteklemeseydiniz bunlar olmazdı Aslı hanım. İleriye götürmek içinde yine sizlere ihtiyacım var.

3. Aslı_

Aslı_ CMNet Üyesi

Desteklerle eminim daha iyi yerlere gelecektir, bu arada yüksek lisansımı değişiklik yaparak Endüstri Mühendisliği-Mühendislik Yönetimi üzerine yapıyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim..

4. Fatih Özcan

Değişik bir tercih olmuş eminim bu özelliğinizde bizlere çok faydalı olacaktır.

5. karakule86

karakule86 CMNet Üyesi

merhabalar site çok güzel olmuş elinize sağlık..... ben gökhan tanıştığımıza memnun oldum..

6. Fatih Özcan

Gökhan bey hoş geldiniz aramıza. Daha sık sık görüşürüz sohbet ederiz. iletişim konusunda da elimden geleni yapacağım..

7. serbulent72

serbulent72 CMNet Üyesi

ellerine sağlık fatih bey umarım tüm meslektaşlarımız ile paylaşım içinde oluruz.başarılar

8. Mecaku

Mecaku CMNet Üyesi

Merhabalar;

Öncelikle Forum Yöneticilerimize teşekkür edip, sonradan aramıza katılan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum.
    Bakanlığımızce EWC Kodu verilmiş ve geri dönüşümü veya bertarafı gereken her türlü atıklar hususunda Atık Üreticisi pozisyonundaki Sanayici kardeşlerimize hizmet veren bi firmada çalışıyorum. Bu konuda elimden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Saygılarımla.

9. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Kendimi tanıtmam gerekirse kısaca;

Merhabalar;

2005 Ondokuzmayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü Mezunuyum,
    2 Yıl Katı atık Üzerine Çalıştıkdan sonra, 1 yılı aşkındır SAMSUN Gazi Belediyesinde Gürültü Konusunda Çalışmaktayım. Bu forumda ÇED VE Gürültü Konusunda sizlere yardımcı omaya çalışacağım.

Merhabalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Merhabalar

Adım Miraç Topal.İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3.Sınıf'ta okumaktayım.Forumu açanlara teşekkürlerimi iletiyorum.Gittikçe önemi artan "çevre" konusunda ilk görev düşecek olan bizlerin biraz daha aktif olması gerektiğini düşünüyorum.
  2. Suriye'den selamlar

Arkadaşlar merhabalar. Tekrar hatırlatmak istedim askerlik görevim nedeniyle şuan şanlıurfa suriye sınırındayım. Bu nedenle bana atılan mesajları zamanında cevaplayamıyorum ve bozulan linkleri zamanında düzeltemiyorum. Öncelikle bu aksaklıktan dolayı kusuruma bakmayın. Öncelikle yönetici arkadaşlar olmak üzere herkesten ricam sitemize gereken özeni göstermenizdir. Lütfen hep birlikte...
  3. kou dan merhabalar

tüm forum üyelerine merhaba ! ben halim alp,kocaeli üniv 3.sınıf öğrencisiyim.Ankara da yaşıyorum.forumu biraz geç bulduk ama, güzel günler geçirmemiz dileğiyle...
  4. Merhabalar

Herkese Selamlar Arkadaşlar; Forumla yeni tanıştım ve gerçekten faydalı olacağına, bir çok arkadaşımıza yardımcı olacağına inandım. aynı zamanda meslektaşlarımızın böyle bir dayanışma içersinde olduğunu görmek beni umutlandırdı. emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. katı atık düzenli depolama tesisi inşaatı, işletilmesi, vahşi depolama sahalarının ıslah edilmesi vb. kısaca katı atık...
  5. ..Merhabalar..

Çukurova üniv. Çevre mühendisliğinden 2009 da mezun oldum..Kpss'ye girdim,aldığım yüksek puana güvenerek Ocak-Şubat aylarında yapılacak olan atamaları bekliyorum..Son olarak Çevre denetim yönetmeliğinin değişmesi bir umut oldu bizler için..umarım en kısa zamanda hem kamu da hem de özel sektörde bizlere gereken değer gösterilecektir :)