Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhabalar...:)

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Enise A. tarafından paylaşıldı.

1. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

selam arkadaşlar umarım beraber güzel vakit geçiririz...iyi forumlar...

2. Hamza Ay

Hamza Ay CMNet Üyesi

hep birlikte nice güzel paylaşımlara :)

Enise A. bunu beğendi.
  3. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

inş...:) ödevlerime yarayan paylaşımlar olur inş :)

4. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

merhaba. hoşgeldiniz.

5. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

mrb...hoşbulduk:)

6. Hamza Ay

Hamza Ay CMNet Üyesi

eminim çok faydalanıcaksınız ben uye olalı bır sene oldu paylaşım pek yapmadım ama takıp edıyorum ,bundan sonra paylasımlarda yaparım artık :)

7. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

şu an faydalanamıyorum istediğim şeyi bulamıyorum ama yine de güzel bir forum...

8. Hamza Ay

Hamza Ay CMNet Üyesi

Ödev konusunda pek bir yararı olmayabilir ama meslekle alakalı haberlere bilgilere ulaşmak yada bilgi alışverişinde bulunmak için güzel bir platform.

9. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

istediklerinizi bulmanız sizin ne kadar katkı yaptığınızla doğru orantılı olacaktır... bilgimizi paylaşalım, sorularımızı da biraz "araştırdıktan sonra" soralım ki başkalarının emeklerine saygı olsun :)

yeni katılan tüm üye meslektaşlarımız, hoşgeldiniz :)

Seda Güney ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  10. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

11. Hakan Güngördü

Hakan Güngördü CMNet Üyesi

:)

Merhabalar...:) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Merhabalar

Fatih Bey elinize sağlık gerçekten güzel hazırlanmış bir site, çalışmalarınızda başarılar..
  2. Merhabalar

Adım Miraç Topal.İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3.Sınıf'ta okumaktayım.Forumu açanlara teşekkürlerimi iletiyorum.Gittikçe önemi artan "çevre" konusunda ilk görev düşecek olan bizlerin biraz daha aktif olması gerektiğini düşünüyorum.
  3. Suriye'den selamlar

Arkadaşlar merhabalar. Tekrar hatırlatmak istedim askerlik görevim nedeniyle şuan şanlıurfa suriye sınırındayım. Bu nedenle bana atılan mesajları zamanında cevaplayamıyorum ve bozulan linkleri zamanında düzeltemiyorum. Öncelikle bu aksaklıktan dolayı kusuruma bakmayın. Öncelikle yönetici arkadaşlar olmak üzere herkesten ricam sitemize gereken özeni göstermenizdir. Lütfen hep birlikte...
  4. kou dan merhabalar

tüm forum üyelerine merhaba ! ben halim alp,kocaeli üniv 3.sınıf öğrencisiyim.Ankara da yaşıyorum.forumu biraz geç bulduk ama, güzel günler geçirmemiz dileğiyle...
  5. Merhabalar

Herkese Selamlar Arkadaşlar; Forumla yeni tanıştım ve gerçekten faydalı olacağına, bir çok arkadaşımıza yardımcı olacağına inandım. aynı zamanda meslektaşlarımızın böyle bir dayanışma içersinde olduğunu görmek beni umutlandırdı. emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. katı atık düzenli depolama tesisi inşaatı, işletilmesi, vahşi depolama sahalarının ıslah edilmesi vb. kısaca katı atık...