Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mesleki animasyonlar

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

3 Boyutlu Kanalizasyon Sistemi Videosu

Hazırlayan arkadaşa teşekkür ediyoruz. Gerçekten faydalı bir çalışma yapmış.

Çökeltim havuzları genel olarak nasıl çalışır öğrenmek isteyenler için faydalı bir animasyon.

Üç Boyutlu Havalandırma Havuzu

Havalandırma havuzu nasıl çalışır merak edenler izlesin bence.

3 Boyutlu Damlatmalı Filtre Videosu

Damlatmalı filtenin temellerini anlatan faydalı bir animasyon.

2. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Abi bana gene kızacaksın ama ben yukarıda bu animasyonlara yönelik ne bi link nede bi dosya görüyorum.. :((

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Murat kızmam merak etme. Muhtemel sebep videoların Youtube 'a yüklü olmasından kaynaklanıyor. İndirme linki yok buradan doğrudan izleyebilirsiniz. Youtube 'u açmak için ekteki dosyayı C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\ buraya kopyalayın dosya değiştirilsinmi diye sorarsa evet deyin. Bu şekilde Youtube sorunu ortadan kalkacaktır. Olmazsa yine haber verin lütfen.

Ekli Dosyalar:

4. Aykut Özcan

Aykut Özcan Genel Yönetici

Videolar sorunsuz. Tek tek denedim.

5. Ahmet Gökçe

Ahmet Gökçe CMNet Üyesi

Çok güzel ya. Teşekkürler...

Mesleki animasyonlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mesleki videolar

Arkadaşlar bu başlık altında herkes elinde bulunan teknik geziler, çeşitli mesleki videoları paylaşabilir. Burasını her türlü mesleki video için kullanabilirsiniz. İyi Çalışmalar. SEKA Kağıt Fabrikası Teknik Gezisi SEKA Kağıt Fabrikası Teknik Gezisi [media] Bu güzel videoları bizlere ulaştırdığı için sevgili hocam Yrd.Doç.Dr. Orhan Cerit 'e Teşekkür ederim. Aktif Çamur SistemiTeknik...
  2. Mesleki deneyimlerimiz

mesleki deneyimlerimiz stjla başlar ve ilk iş deneyimimizle devam eden bir süreçtir.. bu süreçte kendini kanıtlayan ortaya cıkaran kişiler iş hayatına daha hızlı temelli atılırlar ;) bu durumda da iş bulma konusundaki deneyim vs. gibi sorunlar aşılmış olur..
  3. Kısa film ve animasyonlar

ödüllü-ödülsüz, dikkatinizi çeken, beğendiğiniz ya da faydalı bulduğunuz tüm kısa film ve animasyonları burada paylaşırsanız çok sevinirim!:) şimdiden teşekkürler... WeJQx9n5GPw -a6Pe1ovKHg M27Rq_Q7nWA rn0y_SrMLhg
  4. Mesleki yabancı dil

Arkadaşlar çevre mühendisliği mesleki yabancı dil veya ingilizce terimler ile ilgili notlar var ise paylaşabilirseniz sevinirim
  5. Mesleki staj

Merhabalar ben mesleki stajımı tesis projelendirme üzerine yapmak istiyorum. yani bu dalda çalışmak istiyorum. ne tür yerler önerirsiniz?