Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mesleki Söyleşi: “Altyapı Proje Yönetimi”‏

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

18 Kasım 2011 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “ALTYAPI PROJE YÖNETİMİ” konulu mesleki söyleşi ile ilgili ayrıntılar aşağıdaki gibidir.

Saygılarımızla,

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
    İstanbul Şubesi

Söyleşi Adı: Altyapı Proje Yönetimi

Söyleşinin Verileceği Tarih: 18 Kasım 2011 Cuma

Saat: 19:30 -21:30

Söyleşinin Verileceği Yer:

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

Eğitim Salonu

İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu

Eğitmen Bilgileri:

Emel Saltoğlu

Çevre Mühendisi

Söyleşi Kapsamı:
    Özel yatırımcılar için hazırlanan altyapı proje yönetimi

Katılımcı Sayısı:
    25 Kişi

Ücret: Katılım Ücretsizdir.

Kayıt Bilgileri:

02 Ekim 2011– 13 Ekim 2011

kayıtlarınızı istanbuletkinlik@cmo.org.tr adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda üyesiyseniz oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)

Başvuru sırasına göre ilk 25 kişi kabul edilecektir.

Mesleki Söyleşi: “Altyapı Proje Yönetimi”‏ konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu altyapı yönetimi

Küçük sanayi siteleri ve işyeri kooperatiflerinde atıksu altyapı yönetimi ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Bir işyeri kooperatifinin ortak biyolojik atıksu arıtma tesisi bulunmaktadır.Kooperatif bünyesinde süt ürünleri işleme ve yemek üretim tesisleri bulunmaktadır.Yemek tesislerinde ön arıtma bulunmaktadır.Şimdiye kadar kooperatif yönetiminin üyelerin atıksu bağlantıları için...
  2. Çevre Mühendisliğinde Proje çizmek ve Proje okumak

İyi Günler Bizim bölüm ile ilgili iş başvurularında da bu tür bir ibare var [FONT=inherit]* Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, [FONT=inherit]* Proje çizen ve Proje okuyabilen, [FONT=inherit]* İyi Derecede İngilizce bilen, .. bu tam olarak nasıl bir şey diye bu konu hakkında bilgisi olan, Çevre Mühendisi olarak çalışan buradakilere sormak istiyorum yani proje okumadan kast autoCAD...
  3. Proje yönetimi yüksek lisansı

Değerli büyüklerim ve meslektaşlarım, Yeni mezun bir çevre mühendisiyim, kısmet olursa Avustralyada PMI akreditesine sahip bir eğitim kuluşunda Project Management yüksek lisansı yapmayı planlıyorum. Sizlerden kariyer planlamam için fikirlerinizi rica edicem. Kafam bir hayli karşık desteğinizi bekliyorum.
  4. Çsgb yetkilileri ile söyleşi

1 Kasım 2013 Cuma günü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünü ziyaretimizde Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ahmet ÇETİN’le gerçekleştirmiş olduğumuz söyleşide, değerli vakitlerini ayırmalarından ve görüşlerini paylaşmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Günümüzde farklı platformlarda alanlarında deneyimli, uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen...