• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mesleki staj

Mehmet Emin Ergül

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Biyom Entegre Çevre ve Atık Yönetimi San. Tic. Ltd. Şti.
Merhabalar ben mesleki stajımı tesis projelendirme üzerine yapmak istiyorum. yani bu dalda çalışmak istiyorum. ne tür yerler önerirsiniz?

mesleki staj zamanı geldi nerede yapsak diye dşünceler oluştu gene :) 40 iş günü stajımı 2 ayrı yerde yapmak istiyorum. sizce katı,atıksu yada danışmanlık firmalarından hangilerinde yapmak hem bilgi tecrübe hemde ilerde belki iş kapısı :) olma yönünden faydalı olur

ileride hangi alanda çalışmak istiyorsanız ona ait olan konuda staj yapıp kafanızda bir şeylerin şekillenmesini sağlayın.

mesleğe tam hakim olamadığımdan pek şunda ilerleyeyim diyemiyorum. hocalarımızda daha erken 3.sınıfta bu düşüncelere diyor :D