Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mesleki staj

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Mehmet Emin Ergül tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Emin Ergül

Mehmet Emin Ergül CMNet Üyesi

Merhabalar ben mesleki stajımı tesis projelendirme üzerine yapmak istiyorum. yani bu dalda çalışmak istiyorum. ne tür yerler önerirsiniz?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arıtma tesisi diyorsunuz sanırım. Proje ofislerine bakmanız gerekecek..

3. Kaan Kayral

Kaan Kayral CMNet Üyesi

mesleki staj zamanı geldi nerede yapsak diye dşünceler oluştu gene :) 40 iş günü stajımı 2 ayrı yerde yapmak istiyorum. sizce katı,atıksu yada danışmanlık firmalarından hangilerinde yapmak hem bilgi tecrübe hemde ilerde belki iş kapısı :) olma yönünden faydalı olur

4. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

ileride hangi alanda çalışmak istiyorsanız ona ait olan konuda staj yapıp kafanızda bir şeylerin şekillenmesini sağlayın.

5. Kaan Kayral

Kaan Kayral CMNet Üyesi

mesleğe tam hakim olamadığımdan pek şunda ilerleyeyim diyemiyorum. hocalarımızda daha erken 3.sınıfta bu düşüncelere diyor :D

6. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

doğru diyorlar.. genel kapsamlı gözlemlemeye devam

Kaan Kayral bunu beğendi.
Mesleki staj konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mesleki animasyonlar

3 Boyutlu Kanalizasyon Sistemi Videosu Hazırlayan arkadaşa teşekkür ediyoruz. Gerçekten faydalı bir çalışma yapmış. [media] Çökeltim havuzları genel olarak nasıl çalışır öğrenmek isteyenler için faydalı bir animasyon. [media] Üç Boyutlu Havalandırma Havuzu Havalandırma havuzu nasıl çalışır merak edenler izlesin bence. [media] 3 Boyutlu Damlatmalı Filtre Videosu Damlatmalı filtenin...
  2. Mesleki videolar

Arkadaşlar bu başlık altında herkes elinde bulunan teknik geziler, çeşitli mesleki videoları paylaşabilir. Burasını her türlü mesleki video için kullanabilirsiniz. İyi Çalışmalar. SEKA Kağıt Fabrikası Teknik Gezisi SEKA Kağıt Fabrikası Teknik Gezisi [media] Bu güzel videoları bizlere ulaştırdığı için sevgili hocam Yrd.Doç.Dr. Orhan Cerit 'e Teşekkür ederim. Aktif Çamur SistemiTeknik...
  3. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  4. Mesleki deneyimlerimiz

mesleki deneyimlerimiz stjla başlar ve ilk iş deneyimimizle devam eden bir süreçtir.. bu süreçte kendini kanıtlayan ortaya cıkaran kişiler iş hayatına daha hızlı temelli atılırlar ;) bu durumda da iş bulma konusundaki deneyim vs. gibi sorunlar aşılmış olur..
  5. Mesleki eğitim

Herkese kolay gelsin. Tat da çevre görevlisi olarak görev yapmaktayım. Bir fabrikanın ihalesini aldık, sözleşme için bizden çalışanların mesleki eğitim belgelerini istediler. Halk eğitim bu konuda yardımcı olacak ama en az 12 kursiyer istiyor. Bizde de o kadar çalışan yok. Bu eğitimi ben vererek belgeleri ben hazırlayabilir miyim?