Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Meslektaşımızı kaybettik: Beril'in acı kaderi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

BURSA’nın merkez Nilüfer İlçesi’nde yaşayan 28 yaşındaki Çevre Mühendisi Beril Batı, 58 yaşındaki babası Erdinç Batı’nın kullandığı otomobille Manisa’nın Akhisar İlçesi’ne giderken kazada hayatını kaybetti. Kazada sürücü Erdinç Batı, ağır yaralandı. Merkez Nilüfer İlçesi’nde yaşayan Sezin ve Erdinç Batı’nın tek çocuğu olana Beril Batı, Anadolu Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Bursa’daki bir çevre danışmanlık şirketinde Çevre Mühendisi olarak çalışmaya başladı. Bursa dışında da çeşitli fabrikalara danışmanlık hizmeti veren Beril Batı, son olarak Manisa’nın Akhisar İlçesi’ndeki bir fabrikaya danışmanlık yapmak için görevlendirildi.

İddiaya göre baba Erdinç Batı kızının araba kullanırken uyumasından endişe ederek, birlikte gitmeyi teklif etti. Bu teklifi kabul eden Beril, babasının kullandığı otomobille bu sabaha karşı yola çıktılar.

Erdinç Batı’nın kullandığı 16 BG 729 plakalı otomobil, Balıkesir- Akhisar karayolunun 15’inci kilometresinde kontrolden çıktı. Savrulan otomobil, yol kenarındaki kavun tezgahı önünde park halindeki 17 KF 383 plakalı minibüse çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobil hurdaya döndü. Kazayı görenler polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık görevlileri, genç mühendisin hayatını kaybettiğini belirledi. Ağır yaralanan baba Erdinç Batı, ambulansla Akhisar Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp tedaviye alındı. Kazada can veren Beril Batı’nın İzmir Adli Kurumu Morgu’na kaldırılan cenazesi, otopsi yapıldıktan sonra yakınlarına teslim edildi. Batı, toprağa verilmek üzere Bursa’nın Nilüfer İlçesi’ne götürüldü.

Ailesinin ve yakınlarının gözbebeği olan Beril Batı’nın acı haberi bu sabah saatlerinde sevenlerine ulaştı. Büyük üzüntü yaşayan Beril Batı’nın yakınları, "Beril hayat dolu bir kızdı. İnsanları, hayvanları ve yaşamayı çok seviyordu. Üzüntümüz çok büyük"dediler.

Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/beril-in-aci-kaderi/gundem/gundemdetay/17.08.2012/1582499/default.htm

2. Gül Bilge

Gül Bilge CMNet Üyesi

Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin:(

3. alix

alix CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

4. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Her ölüm acı verir fakat böylesi aniden gerçekleşen ve genç ölümleri bir başkadır..
    Mekanı cennet olsun, Allah tüm sevenlerine sabır versin..

5. golcuktayfasi

golcuktayfasi CMNet Üyesi

6. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin...

7. Merve Bayraktar

Merve Bayraktar CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.
    Ayrıca bayramda herkes bir yerlere gidiyor lütfen dikkatli olalım arkadaşlar, sadece bizim dikkatli olmamızda yetmiyor tabi ki bunu biliyorum ama biz yine dikkatli olalım.

Zeynep Orhun bunu beğendi.
  8. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin.Çok üzücü bir olay.Mekanı cennet olsun.

9. Zeynep Orhun

Zeynep Orhun CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin, babası Erdinç bey'e acil şifalar olsun. Yakınlarına sabır diliyorum.

10. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Son zamanlarda özellikle meslektaşlarımızın acı haberlerini duyar olduk..
    Allah rahmet eylesin.. Yakınlarına sabır diliyorum. Babasına da Allah acil şifalar versin inşallah :(

11. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

Allah rahmet eylesin.. yakınlarına baş sağlığı diliyorum... çok üzücü... bu yıl ne kadar çok haber almaya başladık...

12. Mahir Yakın

Mahir Yakın CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin. Ailesine sabır diliyorum. Bu sene çok üzüldük arkadaşlarımızın aramızdan gidişine.... :(

13. metinsengul

metinsengul CMNet Üyesi

çok üzücü bir olay daha meslektaşımızın başına gelmiş diyecek söz yok adeta. Allah babasına acil şifalar versin ailesine sabırlar versin inşallah

14. hatice

hatice CMNet Üyesi

Allah Rahmet Eylesin, Ailesine Sabırlar Diliyorum.

15. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Allah geride kalanlara büyük sabırlar versin.
    Allah rahmet eylesin.

16. Zeynep Şenel

Zeynep Şenel CMNet Üyesi

Çok üzücü...
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
    Yakınlarına Allah sabırlar versin.

17. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin çok üzücü bir haber bu sene çok duyar olduk..

18. Muhammed Murat

Muhammed Murat CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..

19. Aybike Sarıçiçek

Aybike Sarıçiçek CMNet Üyesi

Sevgili meslektaşımıza Allah'tan rahmet diliyorum..Allah yakınlarına bol sabır versin inşallah..

20. sbademli82

sbademli82 CMNet Üyesi

Bu gün aldığım acı bir haberle adeta yıkıldım. Neşe dolu, sevecen, güler yüzlü hayata umutlu ve sevecen gözlerle bakan, hep ama her daim iyimser, kin nefret bilmeyen ve sıralanabilecek ne kadar iyi kavram varsa kişiliğinde barındıran Beril Batı'nın trafik kazasında hayatını kaybetmesi...İlk haberi aldığımda şaşkına döndüm. kötü bir şaka olmalıydı bu. İnanamadım. Hala inanamıyorum ya...Az önce baktım fotoğraflarına, her zamanki gibi neşe dolu gözlerle vermişsin pozlarını...

İyi güzel insan, mutluluğunla ve ışıltılı gözlerinle etrafını aydınlatan, sınıf arkadaşım, Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun... Allah ailene ve tüm sevenlerine sabır versin.

Unutulmasınki devran hep döner...Ve unutulmasınki, iyi insanlar asla unutulmazlar...

Aybike Sarıçiçek ve Mahir Yakın bunu beğendi.
Meslektaşımızı kaybettik: Beril'in acı kaderi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Vedat Okyar'ı kaybettik!

Vedat Okyar'ı kaybettik! Beşiktaş'ın efsane kaptanlarından spor yazarı Vedat Okyar hayata gözlerini yumdu... HTSPOR.COM Spor dünyasının önde gelen isimlerinden, Beşiktaş'ın efsane kaptanlarından spor yazarı Vedat Okyar hayatını kaybetti. Vedat Okyar, bir süredir tedavi gördüğü hastanede, bu sabah yaşamını yitirdi. 1945 yılında Bursa'da doğan Okyar, Bursaspor, Beşiktaş,...
  2. Yeni mezunların makus kaderi:(

Öncelikle merhaba meslektaşlarım. Bilindiği üzere yeni mezun bir çevre mühendisi için iş bulmak olabildiğince çok zor. Sağolsunlar çevre mühendisi arayan firmalarda bu zorluk yollarına gül döküyorlar. Tecrübe, Muhteşem seviyede bir yada birkaç yabancı dil, Erkekler için vazgeçilmez nokta askerlik vs. vs... İlgilendiğimiz iş ilanlarına baktığımızda tecrübe konusuna değinelim. Ya tamam hiç...
  3. Vefat: Meslektaşımızı kaybettik

Çok üzücü...Başımız Sağolsun.Ailesine ve sevdiklerine sabır diliyorum.Allah bir daha yaşatmasın. İzmir’in Torbalı ilçesinde bir fabrikanın bacasında emisyon ölçümü yapan Çevre Mühendisi Onur Ercan Özakıncı’yı yüksek gerilim hattında elektrik çarptı. Genç mühendis tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay, Pamukyazı’da bir havlu fabrikasında saat 11.00’de meydana geldi. Fabrikanın...
  4. Mehmet ali birandı kaybettik

[FONT=Verdana]Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'dan (72) kötü haber geldi. Dün safra kesesindeki stent değişimi için ameliyat olan Birand'ın beyin ölümü gerçekleşti.
  5. Müslüm gürses'i kaybettik

Geçirdiği by-pass ameliyatının ardından yoğun bakıma alınan sanatçı Müslüm Gürses hayatını kaybetti. Allah Rahmet etsin....