Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Metal geri kazanımı trakya-kocaeli

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında A_K Özalp tarafından paylaşıldı.

1. A_K Özalp

A_K Özalp CMNet Üyesi

Merhabalar, benim atık geri kazanımı dersi kapsamında metal geri kazanımıyla ilgili bir sunum ödevim var. Araştırma yaptım fakat yeterli değil çok kaynak ve bilgi eksikliği yaşamaktayım. Proses hakkında elinde döküman sunum veya önerebileceği kitap olan birileri varsa ve yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.
    Ayrıca metal geri kazanımı yapan bir fabrikayı ziyaret etme, genel bilgi alma konusunda öncelik Tekirdağ olmak üzere, Trakya bölgesi-Kocaeli civarında konuyla ilgili çalışanlardan teknik ziyaret konusunda yardım istemekteyim.

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba,
    Metal Geri Kazanımına ilişkin ekte yer alan dokümanları inceleyebilirsiniz.
    İyi çalışmalar

Ekli Dosyalar:

A_K Özalp bunu beğendi.
  3. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

nasıl bir metal geri kazanım bilgisi istiyorsun
    hurdadan mı
    çamurdan mı
    çuruftan mı
    hadde tozlarında mı
    vesaire vesaire

A_K Özalp bunu beğendi.
  4. A_K Özalp

A_K Özalp CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için @Melis Kara. @Mahmut Cimşit Açıkçası benim dersi ve konuyu seçerken aklımda olan tek şey hurdadan idi, fakat hangi konuda kaynak yardım alabilirsem ona tamamen veya ağırlıklı olarak yer vermeyi düşünüyorum.

Metal geri kazanımı trakya-kocaeli konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yağ geri kazanımı

atık yağların geri kazanımı hakkında yaptığımız bir sunu örneğidir.
  2. tehlikesiz atık geri kazanımı

Kablo geri kazanımı konusunda teknik uygunluk raporununa ihityacım var bakanlığın formatındaki gibi hazırladığımız halde ilave bilgi istendi ve ekstar şeyler istendi elinde onaylanmış olan yada bu konuda elinde bilgi dokumanı olan arkadasım varsa benimle paylaşırmı
  3. Baca gazindan metal geri kazanimi

Bu konuda araştırma yapıyorum. Elinde bu konuyla ilgili döküman olan var mı ? Yada ne tavsiye edersiniz?
  4. Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların geri kazanımı

Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların atık kodu ve lisanslı tesis arayışındayım, konu hakkında bilgisi olan arkadşaların yardımlarını bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar.