Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mevcut tesisin şubesine çevre görevlisi atanması işlemleri

Konu, 'ARŞİV' kısmında Nermin Tuğralı tarafından paylaşıldı.

 1. Nermin Tuğralı

  Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

  merhaba,
  ambalaj atıkları toplama ayırma tesisinde çalışmaktayım.tesisimizin şubesi açıldı adres farklı, vergi numarası aynı olacak şekilde. tesisi çbsye kaydettim il çevreden kullanıcı kodu ve şifremizi aldık.şimdi benim bu tesis için GFB başvurusunda bulunmam gerekiyor. eizin sisteminde kendi sayfamda mevcut tesis gözüküyor, şube olarak açılan tesis gözükmüyor bunun için ne yapmam gerekiyor. yardımlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar...
   
 2. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Siz kayıtlı iseniz başka şubenin işlemlerini yürütmek için Çevre Yönetim Birimi olması gerekir. Tek Çevre Görevlisi birden fazla yere bakamaz bir firmada bildiğim kadarıyla. Aynı vergi no'ya ait yerlerin hepsine 2 Çevre Görevlisi'nden oluşan Çevre Yönetim Birimi bakabilir.
   
 3. Nermin Tuğralı

  Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

  firma merkezi ile şubenin vergi numarası, sgk işyeri numarası herşeyi aynı, sadeceadres farklı. şubedeki tesis de ek2 kapsamında. birkaç kişiden edindiğim bilgiye göre firmanın şubelerinde de çevre görevlisi olarak çalışabilirmişim. fakat şubeyi eizin sayfamda göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim
   
 4. Nermin Tuğralı

  Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

  yönetmeliğin 28. maddesinde

  (2) Aynı ilde tek tüzel kişilik altında birden fazla toplama-ayırma tesisine sahip olunması halinde, bütün tesislere hizmet vermek amacıyla bir çevre görevlisinin istihdam edilmesi yeterlidir.
  ifadesi bulunmaktadır. buna göre şube olarak açılan tesiste de çevre görevlisi olarak çalışabilir miyim acaba????
   
 5. Nermin Tuğralı

  Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

  bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımm bekliyorummm.....
   
 6. Neslihan Öztürk

  Neslihan Öztürk CMNet Üyesi

  arkadaşlar ,aynı vergi numarasına sahip ancak farklı şehirlerde bulunan 2 tesise tek çevre görevlisi bakabilirmi ? bu konuda bilgi sahibi olan varmı?