Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mevcut tesisin şubesine çevre görevlisi atanması işlemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Nermin Tuğralı tarafından paylaşıldı.

1. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

merhaba,
    ambalaj atıkları toplama ayırma tesisinde çalışmaktayım.tesisimizin şubesi açıldı adres farklı, vergi numarası aynı olacak şekilde. tesisi çbsye kaydettim il çevreden kullanıcı kodu ve şifremizi aldık.şimdi benim bu tesis için GFB başvurusunda bulunmam gerekiyor. eizin sisteminde kendi sayfamda mevcut tesis gözüküyor, şube olarak açılan tesis gözükmüyor bunun için ne yapmam gerekiyor. yardımlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar...

2. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Siz kayıtlı iseniz başka şubenin işlemlerini yürütmek için Çevre Yönetim Birimi olması gerekir. Tek Çevre Görevlisi birden fazla yere bakamaz bir firmada bildiğim kadarıyla. Aynı vergi no'ya ait yerlerin hepsine 2 Çevre Görevlisi'nden oluşan Çevre Yönetim Birimi bakabilir.

3. Nermin Tuğralı

firma merkezi ile şubenin vergi numarası, sgk işyeri numarası herşeyi aynı, sadeceadres farklı. şubedeki tesis de ek2 kapsamında. birkaç kişiden edindiğim bilgiye göre firmanın şubelerinde de çevre görevlisi olarak çalışabilirmişim. fakat şubeyi eizin sayfamda göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

4. Nermin Tuğralı

yönetmeliğin 28. maddesinde

(2) Aynı ilde tek tüzel kişilik altında birden fazla toplama-ayırma tesisine sahip olunması halinde, bütün tesislere hizmet vermek amacıyla bir çevre görevlisinin istihdam edilmesi yeterlidir.
    ifadesi bulunmaktadır. buna göre şube olarak açılan tesiste de çevre görevlisi olarak çalışabilir miyim acaba????

5. Nermin Tuğralı

bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımm bekliyorummm.....

6. Neslihan Öztürk

Neslihan Öztürk CMNet Üyesi

arkadaşlar ,aynı vergi numarasına sahip ancak farklı şehirlerde bulunan 2 tesise tek çevre görevlisi bakabilirmi ? bu konuda bilgi sahibi olan varmı?

mevcut tesisin şubesine çevre görevlisi atanması işlemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi Atanması İşlemi

Kurumsal elektronik imza ile Ek - 2 kapsamındaki bi işyerinde çevre görevlisinin çevrimiçi izinler portalında işveren tarafından görevlendirilmesi / atanması nasıl yapılıyor? Burda şöyle bi şey var...işverene ait e imza çevre izinleri portalında kayıtlı değil ve portala girdiğimizde işverenin sisteme kayıt yapabilmesi için bi sekme / bölüm bulunmuyor??? Sorun çevre bilgi sistemine kayıt...
  2. Çevre görevlisi atama işlemleri

merhaba, bir konuda kafam karıştı daha önceden cevaplanmış ise kusura bakmayın ama sorunuma çözüm olacak bir cevap bulamadığım için açıyorum bu başlığı.sorunum şu, çevre görevlisi olarak şu an çalıştığım tesiste çevre bilgi sisteminde görlüyrum. fakat ben kendi cevre iznı e- izin kısmına yani kendi kişisel sayfamda herhangı bır ıslem yapmadım. ne yapmam gerek. çalıştıgım tesıs kayıtlı ve...
  3. E-Çevre İzinleri Ek-2 Kapsamında Tesis için Çevre Görevlisi Atama İşlemleri Hk.

Arkadaşlar çevre görevlisi belgesinizi aldınız ve Firmaya bağlı Ek-2 kapsamlı tesiste çevre görevlisi olarak işe başladınız. E-Çevre İzinleri protokol işlemleri şu şekildedir; Protokol işlemi e-izin sisteminde yapılacağı için ayrı olarak belge üzerinde protokol yapmanıza gerek yoktur. Hem Çevre görevlisi olarak sizin hem de İşletme yetkilinizin mobil imza yada e-imzasının olması mutlaka...
  4. Çkagilhk'te ek-2 tesisinde çevre görevlisi atanması

herkese merhaba. Ek -2 tesisinde çevre görevlisi atama işlemlerinde tesis işlemleri menüsü altında işletme protokol kayıtları alt başlığından yapılıyor sanırım. Sorum şu işletme seçildikten sonra dijital imza sahibi işletme yetkililerini ekleyiniz diyor. Burada imza sirküsünde ismi geçen kişinin dijital imzasından mı yok sa çevre görevlisi olarak atanacak kişinin imzasından mı bahsediliyor...
  5. Rödovanslı maden ocağında çevre görevlisi atanması

Arkadaşlar merhaba, anlamadığım ve bazı çevre ve şehircilik il müdürlüklerininde tıkandığı bir sorunum var. Bize bağlı bir işletmemizin çevre izni alındı ve danışman firma ile sözleşmesi bitti. Bu sahanın %90 ı rödovansa bir firmaya verildi. Onların çevre mühendisleri var zaten. Fakat, kalan %10 u hala bizim üzerimizde, biz işletiyoruz ama herhangi bir üretim, faaliyet bulunmamaktadır. Bu...