Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mevlid kandiliniz mübarek olsun..

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Tüm Cevremuhendisleri.net ailesinin Mevlid Kandilini Kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Dualarınız kabul, ibadetleriniz makbul olsun..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Muratcım çok teşekkür ederim. Bende herkesin kandilinin mübarek olmasını diliyorum..

Murat Erdem bunu beğendi.
  3. ismail tevetoğlu

ismail tevetoğlu CMNet Üyesi

Herkesin kandili mübarek olsun...

4. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Mevlid Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.Allah her şeyi gönlünüze göre versin inşallah.

muhendis63 ve Osmankoktepe bunu beğendi.
  5. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

Mevlid kandiliniz ve cumanız mübarek olsun... Dualarımız kabul olsun...:)

Murat Erdem bunu beğendi.
  6. Osmankoktepe

Osmankoktepe CMNet Üyesi

Kandilinizi en içten dileklerimle kutlar,hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.

7. Aykut Moralar

Aykut Moralar CMNet Üyesi

8. yessil

yessil CMNet Üyesi

kandiliniz mübarek olsun..

9. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

Kandiliniz Mübarek Dualarınız Kabul olsun...

10. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

Tüm İslam Aleminin Mübarek Mevlid Kandilini en içten dileklerimle kutluyor, insanlığın barışına, huzuruna ve birliğine vesile olmasını temenni ediyorum. Dua eder, dua bekleriz ...

muhendis63 bunu beğendi.
  11. Kadriye Yıldız

Kadriye Yıldız CMNet Üyesi

Kandiliniz mübarek olsun, dualarda buluşalım...

12. Eylül Terzi

Eylül Terzi CMNet Üyesi

herkesin kandili mübarek olsun...

muhendis63 bunu beğendi.
  13. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, hayırlı kandiller..

M. Hayri Cüneydi bunu beğendi.
Mevlid kandiliniz mübarek olsun.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ramazan bayramınız kutlu olsun..

Ramazan Bayramı, Arapça: عيد الفطر Ayd-ül Fitr, Farsça: عید فطر), İslam aleminde, oruç tutma ayı olan Ramazan'ın ardından üç gün boyunca kutlanan dini bir bayramdır. Hicri takvime göre onuncu ay olan Şevval ayının ilk üç gününde kutlanır. Bayramdan bir önceki gün, Ramazan ayının son günü olan arifedir. Hicri takvim bir ay takvimi olduğu için yıllar güneş temelli miladi takvimden 11-12 gün...
  2. Ramazan ayınız mübarek olsun

Tüm ÇMNET ailesinin Ramazan ayı mübarek olsun.Onbir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'in hayırlar getirmesini temenni eder,tüm dualarımızın ve ibadetlerimizin efendiler efendisi yüce Rabbimiz Allah (C.C.) tarafından kabul edilmesini niyaz ederim.
  3. Ramazan bayramımız kutlu olsun

Yaklaşık 8 günlük tatile gireceğimden dolayı ( :D ) şimdiden hepinizin Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,Allah'tan hayırlara vesile olmasını niyaz ederim.
  4. Yeni yılınız kutlu olsun...

Arkadaşlar hepiniz için sağlıklı,başarılı ve mutlu bir yıl diliyorum.Ayrıca çevre mühendisliği için parlak bir yıl olmasını da diliyorum. Yeni Yılınız Kutlu Olsun