Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mevzuat arşivi

Konu, 'Çevre Mevzuatı' kısmında Müjdat Öner tarafından paylaşıldı.

1. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

aa.png

Kanun, tebliğ, yönetmelik, genelge hepsi bir arada.

Ekli Dosyalar:

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Harika bir paylaşım. Dosyayı oluşturanların da ellerine sağlık..

3. Elif Çelen

Elif Çelen CMNet Üyesi

Çok güzel bir doküman. Teşekkürler...

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş.. ;)

5. zuhall

zuhall CMNet Üyesi

Müjdat bey paylaşım için teşekkür ederiz. Yanlız bu dosya biraz eski galiba, örneğin sanayi kaynaklı hava kirliliğinin kontrolü yönetmeliğin baktım 2010 da yapılan değişikler işlenmemiş.
    En güncel mevzuatı mevzuat bilgi sisteminden bulabilirsiniz.

Fatih Özcan bunu beğendi.
  6. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

uyarınız için bende teşekkür ederim Zuhal hanım.tek tek bakma imkanım olmadı ama bakanlığın yeni sitesinde hazırlanmış dosya olduğu için ve tüm yönetmelikler bir arada olduğu için bir çok kişinin işine yarar düşüncesiyle paylaştım. yalnız bahsettiğiniz yönetmelikte madde lerin yanında değişik:30/03/2010 yazıyor. :S

Zeynep Orhun bunu beğendi.
  7. zuhall

zuhall CMNet Üyesi

Evet haklısınız Müjdat Bey, ben yanlış bakmışım herhalde... Şimdi tekrar baktım bütün değişiklikler işlenmiş:)

8. Ahmet Doğanay

Ahmet Doğanay CMNet Üyesi

Çalışma Fevkalade. Emeğine Sağlık :)

9. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

çalışma benim değil bunu belirtmek isterim.bakanlığın hazırladığı bir döküman.bakanlık sitesinden de ulaşılabilir. hazırlayanların ellerine sağlık. tek tek yönetmelik aramaya gerek yok.

Ahmet Doğanay bunu beğendi.
  10. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

dosyayı buraya taşıyıp paylaşmak da bir iş.. teşekkür ederiz.. ;)

Zeynep Orhun ve Ahmet Doğanay bunu beğendi.
  11. Ceyda Kazancioglu

Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

Tamda aradığım şey... Bakanlığında eline sağlık burada paylaşım yapan arkadaşın da... :)

12. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

arkadaşlar tam güncel doküman değil, lazım olan yönetmeliği mevzuat.basbakanlik.gov.tr den kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Mevzuat arşivi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kompost tesisleri mevzuat

bir kompost tesisi yapılacağı zaman uyulması gereken yaptırımlar kurallar nelerdir? Türkiye'nin ve AB birliğinin hangi yasal düzenlemeleri bulunmaktadır. ingilizce veya türkçe kaynak olabilr. kurulmakta olan yeni kompost tesisleri var mı?bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa çok sevinirim.:o
  2. Şemalarla Mevzuat

Merhaba, Forumu kullanmaya yeni başladım, daha önce paylaşıldımı bilmiyorum, yardımcı olması dileğiyle. Herkese iyi çalışmalar
  3. Mevzuat kütüphanesi

CMNet Mevzuat Kütüphanesi Son Güncelleme: 20.08.2013 (Aşağıdaki listeden pdf formatlarında bozukluk olan, bölümlerarası geçişlerde sorun olduğunu düşündüğünüz ve dolayısıyla gözden geçirilmesini istediğiniz mevzuatları bu başlık altından bildirimde bulunabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler...) Uluslararası Sözleşmeler ILO 155 Sayılı Sözleşme (İSG) (İlgili Konu) ILO 161 Sayılı Sözleşme...
  4. Mevzuat grubu çalışmaları

Arkadaşlar Merhaba, Uzun süren bir çalışmadan sonra mevzuat paylaşımını tamamladık. Yayınlamamış olduğumuz, dikkatimizden kaçan mevzuat var ise bu başlık altında siz değerli üyelerimizin bizi bilgilendirmelerini rica ediyoruz. Tamamlanan çalışmamızın ardından mevzuat grubu olarak yeni çıkan mevzuat ya da değişiklikleri yayınlamak ve taslaklara görüş bildirmek için sizden gelen yorumları...