Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mevzuat grubu çalışmaları

Konu, 'Çevre Mevzuatı' kısmında Cansu Bağ tarafından paylaşıldı.

 1. Cansu Bağ

  Cansu Bağ CMNet Üyesi

  Arkadaşlar Merhaba,
  Uzun süren bir çalışmadan sonra mevzuat paylaşımını tamamladık.
  Yayınlamamış olduğumuz, dikkatimizden kaçan mevzuat var ise bu başlık altında siz değerli üyelerimizin bizi bilgilendirmelerini rica ediyoruz.
  Tamamlanan çalışmamızın ardından mevzuat grubu olarak yeni çıkan mevzuat ya da değişiklikleri yayınlamak ve taslaklara görüş bildirmek için sizden gelen yorumları derleyip toparlamak olacaktır.

  Mevzuat Kütüphanesi' ni inceleyerek yayınlamış olduklarımızı kontrol edebilirsiniz.

  Emeği geçen mevzuat çalışma grubu arkadaşlarıma ve üyelerimize teşekkür ederim.
   
Mevzuat grubu çalışmaları konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çeviri grubu çalışmaları

  Merhaba arkadaşlar , meslektaşlar Cevremuhendisleri.net maceramız uzun bir zaman önce başladı ve Sayın Fatih Özcan sayesinde mesleğimizin gelişimi ve geleceği için bizlere öncü oldu. Artık bizimde biraz rol alma zamanımızın geldiğini hepimiz biliyoruz.Sorumluluğunu almış olduğum çeviri grubu mesleğimizdeki Türkçe kaynak yetersizliğini gidermek üzere oluşturulmuştur. İlk hedefimiz İngilizce...
 2. Çed çalışmaları

  Arkadaşlar Merhaba ; Firmamızda ÇED çalışmaları yeni olarak başlatılmıştır. Bu aşamada öncelikle çevre bakanlığından çed görüşü istediğimize dair dilekçe yazdık. Akabinde iş akış şemalarını oluşturdum ve rapora ekledim. Bu aşamada çed kapsamı dışında olup olmadığımız ile ilgili bir haber gelmedi. Ne yapmalıyız bunu öğrenebilmek için ?
 3. Iş makinası hafriyat çalışmaları

  Herkese merhaba, Daha önce Hafriyat firmasına risk analizi yapan arkadaşımız var mı? Bu konuda döküman paylaşımı yapabilir mi? Şimdiden teşekkürler.