• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Meyve suyu endüstrisi hava kirliliği ve kontolü yardım

mustafa sait

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yıldrım mühendislik
IMG-20140402-WA0000.jpg
meyve suyu endüstrisi için fotoğraftaki gibi vize yerine geçecek proje ayarında bir ödev yapmam gerekiyor yardımcı olursanız .ok iyi olacak :)

Eğer değiştirme şansın varsa meyve suyu endüstrisi yerine çimento yada petrol ve ürünlerini seç.Çevre Bakanlığı'nın yürüttüğü Ulusal Hava Kirliliği Emisyon Yönetim Sisteminin Geliştirilmesi adlı projede asistan öğrenciyim.Proje kapsamında yaptığımız araştırmalara dayanarak özellikle çimentoyu sana tavsiye ediyorum emisyon değerleri çok çok yüksek olduğu için işine yarayacak bilgilere daha kolay ulaşırsın.Hangi şehirdesin?

değiştirme şansım varsa bile pazartesi belli olur çimentoyu almış olsam yardımcı olacaksınız yani:) ERZURUM dayım

Umarım size en azından "akım şemaları,kirleticiler,vs "yönlerinden yardımcı olur.İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• Su, Gazlı İçecek. Alkol(E.Yaralı.pdf
    9.3 MB · Görüntüleme: 95
  • Gıda İşltm. Haccp Uyg.ve Denetimi (Sağ.Bak).pdf
    1.9 MB · Görüntüleme: 31
teşekkürler böyle parça parça bütüne ulaşacağım:)

başka yardımcı olabilecek yok mu ki: )

Hangi hocanız verdi bu ödevi NUHOĞLU'mu :) arkadaşlar yardımcı olmuşlar.İstediğin bilgiler olursa herzaman yardımcı olurum.