Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Meyve suyu endüstrisi hava kirliliği ve kontolü yardım

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında mustafa sait tarafından paylaşıldı.

1. mustafa sait

mustafa sait CMNet Üyesi

IMG-20140402-WA0000.jpg
    meyve suyu endüstrisi için fotoğraftaki gibi vize yerine geçecek proje ayarında bir ödev yapmam gerekiyor yardımcı olursanız .ok iyi olacak :)

2. Hande Öztürk

Hande Öztürk CMNet Üyesi

Eğer değiştirme şansın varsa meyve suyu endüstrisi yerine çimento yada petrol ve ürünlerini seç.Çevre Bakanlığı'nın yürüttüğü Ulusal Hava Kirliliği Emisyon Yönetim Sisteminin Geliştirilmesi adlı projede asistan öğrenciyim.Proje kapsamında yaptığımız araştırmalara dayanarak özellikle çimentoyu sana tavsiye ediyorum emisyon değerleri çok çok yüksek olduğu için işine yarayacak bilgilere daha kolay ulaşırsın.Hangi şehirdesin?

3. mustafa sait

mustafa sait CMNet Üyesi

değiştirme şansım varsa bile pazartesi belli olur çimentoyu almış olsam yardımcı olacaksınız yani:) ERZURUM dayım

4. Fikret Şan

Fikret Şan CMNet Üyesi

Umarım size en azından "akım şemaları,kirleticiler,vs "yönlerinden yardımcı olur.İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

A_K Özalp ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  5. mustafa sait

mustafa sait CMNet Üyesi

teşekkürler böyle parça parça bütüne ulaşacağım:)

başka yardımcı olabilecek yok mu ki: )

6. Hakan Bedel

Hakan Bedel CMNet Üyesi

Hangi hocanız verdi bu ödevi NUHOĞLU'mu :) arkadaşlar yardımcı olmuşlar.İstediğin bilgiler olursa herzaman yardımcı olurum.

Meyve suyu endüstrisi hava kirliliği ve kontolü yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava kirliliği

Doğal olarak saf atmosfer az veya çok miktarda, büyük bölümü suni olan yabancı maddelerin üretimi ile kirletilir. Bunların başında petrol ürünleri ve endüstriyel kirleticiler gelmektedir. Özellikle son yıllarda, endüstriyel aktivitenin, şehirleşmenin ve nüfusun arması ile kirletici maddelerin kullanımı ve miktarıda hızla artmaktadır. Atmosfere dağılarak, onu kirleten kirleticiler katı, sıvı ve...
  2. Hava kirliliği ödevi

Çevre ve hayat kalitesi mükemmel olan olan hayalinizdeki bir şehir ve halkı sizce nasıl oluşturulabilir? açıklayınız.
  3. Hava kirliliği sunumu

Mayıs ayında Hava Kirliliği konulu bir sunum yapacağım ve şu an da bunun hazırlığı içersindeyim.Aklımı kurcalayan sıradan sunumların dışında dinleyiciye faydalı olan ve bu önemli konunun ne kadar ciddi boyutta olduğunu gösterebilmek için ne yapabilirim sorusuydu. Biraz araştırma yaptım ve karşıma bu fikir çıktı; sizinde bildiğiniz gibi Çin'de ki endüstrinin hızlı gelişimi ve yeterli önlem...
  4. Hava kirliliği

hava kirliliği ve yağmur suyu kalitesi ile ilgili not lazım yardımcı olabilirseniz sevinirim
  5. Çimento endüstrisi hava kirliliği ve kontrolü ödevi için yardım

Arkadaşlar hava kirliliği ve kontrolü dersi kapsamında çimento endüstrisi hakkında geniş bir bilgiye ihtiyacım var ödev formatını ekte belirttim yardımcı olursanız sevinirim.