Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mezbaha atıksuları arıtımı projesi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında caglar_eksi tarafından paylaşıldı.

1. caglar_eksi

caglar_eksi CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar iyi çalışmalar, endüstriyel atıksuların arıtılması projesi dersi kapsamında et endüstrisi atıksularının arıtılmasıyla ilgili örnek projeye ihtiyacım var, akım şeması vs de olabilir..

2. Çağlar kardeş. bu konu ile ilgili eline bi proje veya döküman geçtiyse paylaşabilir misin?

Mezbaha atıksuları arıtımı projesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İçme Suyu Arıtımı Projesi

SDÜ. Çevre Mühendisliği Bölümü 3.sınfta yapmış olduğum içme suyu arıtımı projemi çizimleri ve hesaplarını ekledim. Umarım faydalı olur..
  2. İlaç Endüstrisi Atıksuları Arıtımı

Arkadaşlar.. Çok acil İlaç Endüstrisi Atıksuları Arıtımı ile igili proses akım şemaları var arıtma bilgileri ve arıtımı şemalarına ihtiyacım var...Yardımcı Olabilir misiniz?
  3. Metal kaplama endüstrisi atıksularının arıtımı projesi

Merhabalar.Çevre Müh. 4. sınıf öğrencisiyim.Metal kaplama endüstrisi atıksuları için arıtma tesisi tasarımı üzerine bitirme projesi çalışıyorum.Kaynak, proje veya yol gösterirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar.
  4. Su Arıtımı Projesi

Arkadaşlar merhaba. Okul yıllarında üstünde uzun süre çalıştığımız ve hemen her Çevre Mühendisliği bölümünde Su Arıtımı Projesi adı altında hazırlatılan projemizi paylaşmak istiyorum. Özellikle halen okumakta olan mühendis adayı arkadaşlarıma yardımı olması dileğiyle.
  5. Atıkların bertarafı ve su arıtımı projesi

Atıkların bertarafı ile deniz suyunun tuzsuzlaştırılması üzerine A.B.D. kaynaklı bir projenin haberini dikkatinize sunarım. Plasma Gasification of Waste Meets Desalination Onboard Ship Reno, Nevada based Vision Plasma Systems ( PINKSHEETS : VLNX ) - which has developed a mobile plasma gasification system for the complete remediation of hazardous wastes - is in discussions to retrofit...