Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mezunıyet projem

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Tuğba Ulu tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Ulu

Tuğba Ulu CMNet Üyesi

arkadaslar et tavuğu dışkısından piroliz yakma ile enerji uretımı hakkında bır projede hoca mezuniyet projem ıcın yer verecek bilgisi olan bu konuda çalışmıs olan varmı

Mezunıyet projem konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Su Temini Kanalizasyon Projem 0511006025 Can Avşar

Su temini ve Atıksuların uzaklaştırılması derslerini aldıktan sonra yapmış olduğumuz su temini kanalizasyon projemi siz değerleri çevre mühendisliği bölümü öğrencileri için paylaşıyorum. Projede Antalya merkeze ait bir pafta kullandım. Hesapları ve autocad çizimleri hepsi ayrı ayrı klasörde düzenli bir şekilde bulunmaktadır. Bütün öğrenci arkadaşlarımıza faydalı olacağına inanıyor ve özellikle...
  2. Bitirme Projem "Tehlikeli Atık Bertaraf Yöntemleri" destek lütfen!

Sayın arkadaşlar, Bitirme projem; "Tehlikeli Atık Bertaraf Yöntemleri" konu hakkında bilgi ve kaynak yardımında bulunabileceklere şimdiden teşekkür ederim. Benim kullandığım kaynaklar: Daha çok Davis'ten (1991) alıntı yapılmış notlar ve TAKY... Farklı kaynak ve sunumları olan, ya da daha önce projelerinde kullanmış olanlar varsa paylaşımlarınızı rica ederim... Saygılarımla,...
  3. Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Projem

Son sınıfta teknik seçmeli bir derste yaptığım projey paylaşıyorum umarım işinize yarar.