Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mezunlar Erzurum'da buluşuyor (=

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ööö.jpg
    Tam 55 yıl önce kurulan üniversitemizde hatıralarınızı tekrar canlandırmaya ne dersiniz? Diploma ve Kep Giyme töreni, Kortej yürüyüşü, üniversite ziyareti, turistik geziler ve sohbetler gibi bir çok etkinlik ile Erzurum'un misafirleri çocukları şehre geri geliyor...

Eratün (Erzurum Atatürk Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği ) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şener 'in bilgilendirmesi üzerine, '' Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliğinden '' mezun arkadaşlarımızı bu buluşmadan haberdar etmek istiyorum.

Büyük Buluşmanın Tarihi: 29-30 Haziran -1 Temmuz 2012

Detaylı bilgi : www.mezunlarerzurumda.org

2. Faruk İçen

Faruk İçen CMNet Üyesi

Gelemiyorum ama kalbim orada herkese selam olsun ..

3. serappp

serappp CMNet Üyesi

yaaaaa çok isterim, o gün gelsin bakalım..:)

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Valla ben gideceğim de sen gelmede göreyim canım :komik:

5. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

Gitsek mi Acaba :) Kısmet giderim inş o zaman.

6. serappp

serappp CMNet Üyesi

daha cok var ama şimdi bişey demek imkansız:)

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Erzurum 'a herkesi bekliyoruz (=

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Erzurum Atatürk Üniversitesi mezunları ve Erzurum'a gönül verenler buyrun izleyin...

Bütün mezunların haberdar olması için paylaşmakta yarar var ;)

9. Derya Akpınar

Derya Akpınar CMNet Üyesi

Mezunlar Erzurum'da buluşuyor (= konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yeni mezunlar için iş bulma stratejileri

Üniversiteden yeni mezun oldunuz ve pek çok kişi gibi siz de iş hayatına en doğru noktadan başlamak istiyorsunuz. Ancak hem iş arama konusundaki deneyimsizliğiniz hem de iş bulma süresi uzadıkça karşılaştığınız duygusal problemler önünüze set çekmeye başladı. Ne yapmalısınız? Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurumsal Gelişim Merkezi Yöneticisi Ayşegül Horozoğlu Enkavi’ye göre tüm bu olumsuz...
  2. Ankara'da cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :) Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay Dost CD önü diyip bırakıyorum :)
  3. Yeni mezunlar ve sorunları-soruları

merhabalar, çevre muhendisliğinde bu sene son sınıftayım. İngilizce eğitimi aldım ama aktif olarak kullanamıyorum.(hatta bunun ıcın tekrar öss ye gırıp bir bölümü kazanıp hazırlığını okuyup sonra da okulu terketmek diye bir niyetim var ama ne kadar mantıklı olur bılemıyorum, artık ing kurslarına para vermekten cok sıkıldım.) Mezun olduktan sonra ne yapacagımı da bılmıyorum. Okulda...
  4. Yeni mezunlar için iş bulma stratejileri

Üniversiteden yeni mezun oldunuz ve pek çok kişi gibi siz de iş hayatına en doğru noktadan başlamak istiyorsunuz. Ancak hem iş arama konusundaki deneyimsizliğiniz hem de iş bulma süresi uzadıkça karşılaştığınız duygusal problemler önünüze set çekmeye başladı. Ne yapmalısınız? Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurumsal Gelişim Merkezi Yöneticisi Ayşegül Horozoğlu Enkavi’ye göre tüm bu olumsuz...