Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mineralli su (hazır su) üretim tesislerinde çevre görevlisi hizmeti

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında aldemir072 tarafından paylaşıldı.

1. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

arkadaşlar hazır mineralli su üreten bir tesiste çevre görevlisi hizmeti alma zorunluluğu var mı? yada çevre mühendisliği çalıştırma zorunluluğu mu vardır? yoksa her ikisi de zorunlu mudur? bu muammayı çözecek fikri olacak arkadaşları bekliyorum...

Gökhan Bayrı bunu beğendi.
  2. Gökhan Bayrı

Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

ben de merak ettim, oluyorsa ek işimiz olur

Mineralli su (hazır su) üretim tesislerinde çevre görevlisi hizmeti konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası

Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası Çevre Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasının ardından Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 9-25 Kasım 2009 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’nin yasal dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle Odamız tarafından iptal davası açılmıştır....
  2. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Sınav Soruları, Cevapları ve İptaller

Çevre Görevlisi Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarında Yapılan Değişiklik... Temmuz 20, 2010 ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI 27 Haziran 2010 tarihinde gerçekleştirilen Çevre Görevlisi Sınavı soruları ve cevap anahtarları için Bakanlığımıza yapılan itirazlar değerlendirmeye alınarak sorular ve cevaplar tekrar incelenmiştir. Yapılan bu inceleme sonucunda 2 soruda ve 2 cevapta hata tespit edilmiş olup...
  3. çevre danışmalığı yada görevlisi hizmeti alınması hakkında

Arkadaşlar merhaba; grup şirketlerimizden birtanesi izinler lisanslar yönetmeliği kapsam dışı olduğuna dair il çevre müdürlüğünden görüş alındı. bu şirketimiz için çevre danışmalığı yada görevlisi hizmeti alınmasına gerek varmıdır ?
  4. Hazır beton tesislerinde atık su geri dönüşüm

hazır beton tesislerinde saha içi yıkama sularının geri dönüşümü için ne yapabilirim. arkadaşlar bununla ilgili çalıştığınız bir firma varmı? tasarım kriterleri neler olmalı? il çevre ve şehircilik müdürlüğü onaylı bir proje istiyor. atıksudan muaf olabilmemiz için bu gerekliymiş. yardımcı olursanız çoook sevinirim sayın meslektaşlarım.