Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mobil beton santrali

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Elif Cihan tarafından paylaşıldı.

1. Elif Cihan

Elif Cihan CMNet Üyesi

mobil beton santrallaerinde pm10 ve çöken toz ölçümü yapılmasına gerek var mıdır acaba?

Mobil beton santrali konusuna benzer içeriklerimiz
  1. beton santrali çevre izini ile ilgili

bu konu ile ilgili yapılması gerekenler hakkında bilgi almak istiyorum 187 bin ton/yıl kapasitesinde olan bir beton santrali için emisyon deşarj titreşim ve istenirse gürültü izinleri ile ilgli il çevreyle olan ilişkilerle ilgili nasıl bir yol çizilmesi gerekiyor bu konu ile ilgili bir yardım istiyorum kısacası neler yapmalıyım. bir konu daha beton santralinde mixer yıkanması sonucunda...
  2. Beton santrali yıkama suyu

Sayın arkadaslar Birkac soru sormak istemistim. Beton kamyonlarının beton yıkama suyunu havuzda biriktirip çökelmeye bırakıyoruz. -Bundan sonra islem olarak (kurallara uygun olarak) ne yapilmalidir. -Olcmemiz gerekli degerler nelerdir -Suyu ve biriken camuru ne yapılmalıdır. Herkese tesekkur ediyorum
  3. Hazır beton santrali

Merhabalar mobil bir hazır beton satrali kurulacak 1 yıldan az duracak fakat kapasitesi 130 m3/saat olacak bunun için hangi izinlerin alınması gereklidir Şimdiden teşekkürler
  4. Beton santrali atıksu geri devir havuzlarının projelendirilmesi.

Arkadaşlar merhaba, Danışmanlığını yapmakta olduğum beton santrali için atıksu geri devir havuzu projelendirmek istiyorum.Projelendirme yaparken nelere dikkat etmeliyim, havuzların boyutlarını, kaç bölme olması gerekliliğini ve savaklanma yüksekliklerini neye göre belirlemeliyim? Elinde örnek projeler olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Beton santrali

beton santralleri ğürültü konulu çevre izninden muafmıdır?