• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mobil imza ile ilgili

E.Emür

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar, aranıza aveadan mobil imza kullanan var mı, ben hattımı turkcellden aveaya taşımak istiyorum, problem yaşanıyor mu avea mobil imzada onu merak ediyorum.

Sanırım kimse avea kullanmıyor :(

@deucevre
aslında geçenlerde benmde aklıma geldi bu. ben de türksel kullanıyorum geçşler nasıl ooluyo acaba ben de aveaya geçicem

Ben turkcell den avea ya geçtim, avea nın mobil imza hizmeti var ancak, bu hizmeti veren bayii bulamadım henüz, çağrı merkezindekiler düzgün bilgi vermiyor, bayiilere gidiyorum onlar da bilmiyor, koca istanbulda mobil imza başvurusu yapabileceğim bi avea bayiisi bulamadım :kötü:

@Göksel Kurtuluş
ben de sırf bunları bilidğim için o müşteri hizmtlerii aramaadım çünkü sonuç vermiyorlar

@CMNet Okuru
Bana sürekli mesaj geliyor mobil imza başvurusu yapabilirsiniz diye, hatta detaylı bilgi için internet sitesine yönlendiriyor. Yani hizmet veriyorlar ama yeri gizliyorlar :)

@Göksel Kurtuluş
Göksel beye kesinlikle katılıyorum. Aynı sorunu ben de yaşadım. Yaklaşık 4 yıldır Avea kullanıcısıydım fakat sırf bu nedenden, yani mobil imza hizmeti veren bayii bulamadığımdan (ki Bursa gibi bir yerde) ve müşteri hizmetlerinin ilgisizliğinden bıktım ve Turkcell'e geçtim. Yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir sürede mobil imzamı aldım. O nedenle hem hızlı olması hem de diğer e-imzalara göre ucuz olması nedeni ile imza alacak arkadaşlara Turkcelli şiddetle öneririm ve kutlarım.

Mobil imza ilk çıktığı günden beri kullanıyorum; Turkcell abonesiyim. Avea'ya geçmeyi düşünmüştüm fakat artık tamamen vazgeçtim. Henüz Avea'da mobil imza'yı stabil kullanan birisine rastlamadım. Mobil imza'nın ulaşılamama gibi bir problemi olmaması gerekir. E-Devlet ve Bankacılık işlemleri için efsane bir hizmet.

arkadaşlar yanlış bilgi verdiğim için sizlerden özür diliyorum kusuruma bakmayın. Çok önce almıştım mobil imzayı avea değil turkcell miş :( yakında kullandım aslında dalgınlığıma verin :(

e- devlet sitesine gireceğin zaman ; E- devlet şifre , Mobil imza, Elektronik imza ve TC kimlik kartı ile de giriş yapabilirsin. E- imza şart değildir. Mobil imza ve elektronik imza da ücretlidir.